prof. dr hab. n. med. Piotr Kułakowski

Kardiolog

Wczoraj zespół prof.Kułakowskiego wykonał mi na Fioldorfa 40 zabieg ablacji.Przed zabiegiem czytałem wiele bardzo pozytywnych opini o profesorze ale to wszystko mało żeby oddać to co czuje . Takich ludzi nie spotyka się na codzień .Podejście do pacjenta,profesionalizm zaangażowanie to Himalaje tego czego oczekujemy od lekarza . Zespół profesora to dr. Kryński , dr. Sikorska , pielęgniarka Soszyńska to ludzie którzy przywracają wiarę w lekarzy największym sceptykom. Nie ma słów którymi chciałbym podziękować profesorowi i jego zespołowi . DZIĘKUJĘ BARDZO

Kilka lat temu cierpiałem na napadowe migotanie przedsionków, które trwało już od kilku lat. Profesor zaproponował mi i wykonał zabieg krioablacji, który definitywnie wyeliminował migotanie. Rzadko spotyka sie tak kompetentnego, uprzejmego i taktownego lekarza.

Miałem przeprowadzony zabieg crioablacji w szpitalu "Grochowskim", prof. Kułakowski wraz z całym zespołem (dr.Sikorska ,dr.Baran i p.Małgosia ) to sa osoby na odpowiednim miejscu . Dzieki nim zdecydowałem się na ten zabieg,wytlumaczyli mi ze zabieg ablacji jest jedyna narazie możliwością pozbycia się napadowego migotania przedsionków. Zabieg trwal 3 godziny i dla zniedecydowanych jedynie powiem ze nie jest to wcale takie bolesne ani straszne,najbardziej uciążliwe jest długie leżenie w jednej pozycji tuz po zabiegu (w moim przypadku 12h) . Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm i szczerze miłe podejscie do ...

Miałem przeprowadzony zabieg crioablacji w szpitalu "Grochowskim",
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm i szczerze miłe podejscie do pacjeta .

1 kwietnia 2015 ekipa pod nadzorem prof. Kułakowskiego w składzie: prof. Piotr Kułakowski, dr.T. Kryński, dr. A.Sikorska, dr. J. Baran oraz piel. M. Misiewicz przeprowadziła mi ablację serca. Nawet nie wiem jak mam dziękować tym cudownym lekarzom, kompetentnym fachowcom oraz wspaniałym ludziom. Oprócz ogromnej znajomości swego zawodu są też skromnymi ludźmi, którzy wykazują troskę o zdrowie pacjenta, czym zyskują wielkie zaufania, co dla nas pacjentów jest szczególnie ważne. Miałam takie poczucie bezpieczeństwa, że od razu wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Przywrócili mi wiarę w ...

dr. J. Baran oraz piel. M. Misiewicz przeprowadziła mi ablację serca. Nawet nie wiem jak mam dziękować tym cudownym lekarzom, kompetentnym fachowcom oraz wspaniałym ludziom. Oprócz ogromnej znajomości swego zawodu są też skromnymi ludźmi, którzy wykazują troskę o zdrowie pacjenta, czym zyskują wielkie zaufania, co dla nas pacjentów jest szczególnie ważne. Miałam takie poczucie bezpieczeństwa, że od razu wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Przywrócili mi wiarę w prawdziwych solidnych lekarzy i dobrych ludzi, którzy oprócz znajomości swego fachu są naszymi przyjaciółmi. Chciałam również podkreślić, że wszyscy lekarze i pielęgniarki na oddziale kardiologii są cudowni. Mówię to z całym przekonaniem. Reprezentują medycynę na światowym poziomie i stanowią wzór dla kolegów po fachu . Jeśli zajdzie taka potrzeba to polecam leczenie w tym szpitalu i na tym oddziale a na pewno się nie zawiedziecie. Piszę to z wielką odpowiedzialnością. Z całego serca dziękuję za wszystko Panie profesorze oraz całęj Pana ekipie
Pacjentka Bożena Marecka

POLECAM ZDECYDOWANIE. Budzi zaufanie, uprzejmy, kompetentny. Nieobojętny na stan psychiczny pacjenta - zadaje sobie trud wyjaśnienia i uspokojenia.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42