lekarz Piotr Kunicki

Wspaniały chirurg i człowiek.Same konkrety bez owijania w bawełnę.Wyjasnil na czym polega moje schorzenie i czego mogę oczekiwać w dalszym etapie leczenia. Cieszę się że trafiłem na takiego chirurga.

Twoja opinia: Człowiek bez empatii, niesympatyczny i gburowaty, kpiący i wyśmiewający. Miałem wrażenie, że przyjął mnie na wizytę za karę. Nie polecam. Nie podjął żadnego leczenia. Zbył mnie. Brak słów.

Twoja opinia:

Bardzo fajny człowiek, świetny, rzetelny lekarz. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, konkretne badanie, konkretna diagnoza, konkretne leczenie, " nie owija w bawełne" . Serdecznie polecam

Najgorsza wizyta jaką przezyłam. Lekarz arogancki, wyniosły, ponizajacy, wysmiewający. Potraktował mnie jak głupiutka dziewczynkę. Naprawdę szczerze nie polecam bo idąc do lekarza chce czuć się bezpiecznie. Bardzo nieprzyjemny człowiek.

Dawno nie trafiłam na tak fajnego lekarza. Bo oprócz kompetencji, ważne też jest podejście do pacjenta... Gorąco polecam :)

Dawno nie trafiłam na tak fajnego lekarza.
Bo oprócz kompetencji, ważne też jest podejście do pacjenta...
Gorąco polecam :)