Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz.
Zdecydowanie polecam

Bardzo miły i pozytywnie nastawiony do pacjentów. Kompetentna i kompletna diagnoza. Super tłumaczy chorobę. Idzie na rękę pacjentom.

Jestem pacjentem dr Kurka od 2011r. Zawdzięczam mu życie. Pan dr. jest świetnym fachowcem o wysokiej kulturze osobistej. Co 3 miesiące chodzę do niego na badania okresowe. Każdorazowo jestem przez niego dokładnie zbadany (łącznie z badaniem EKG), przeprowadza szczegółową konsultację stanu zdrowia w okresie między wizytami. Wizyta trwa około 30 min. podczas których wyjaśnia szczegóły swoich decyzji i obserwacji. Udziela porad praktycznych dotyczących sposobu życia i odżywiana. Lekarstwa które mi przepisuje są bardzo skuteczne i pozwalają normalnie funkcjonować. Polecam dr Piotra Kurka każdemu, kto szuka pomocy kardiologicznej. Nadmieniam, że dr ...

Polecam dr Piotra Kurka każdemu, kto szuka pomocy kardiologicznej.
Nadmieniam, że dr Kurek jest również internistą i podczas jednej w wizyt kardiologicznych udzielił mi również pomocy jako internista.

Dlugo szukalam pomocy u roznych lekarzy z powodu nadcisnienia. Praktycznie co miesiac 2 zmieniali mi tabletki a ja czulam sie zle.Kolezanka polecila mi dr Kurka.Poszlam Jest bardzo uprzejmny i kompetenty.10lat temu postawil diagnoze ,zapisal leki i do tej pory czuje sie dobrze.Chodze na kontrole raz w roku.Polecam dr Kurka wszystkim cierpiacym "kardiologicznie".

Lekarz z powołania. Mojemu Ojcu przedłużył życie o 5 lat jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Zdecydowanie polecam,najleprzym dowodem na to,ze leczenie przez dr.Kurka jest skuteczne jest moje samopoczucie.Nic dodac nic ujac. Jaroslaw G.

Jaroslaw G.

fachowiec w dziedzinie kardiologi jakich mało,trafna diagnoza i natychmiastowe skuteczne leczenie .Jestem wdzięczny losowi że trafiłem fachowca tej klasy

Bardzo dobry lekarz specjalista z dużym doświadczeniem,polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz specjalista z dużym doświadczeniem,polecam wszystkim.