dr Piotr Kurpas

Najlepszy ginekolog w całym moim życiu. Po Małopolskę aż po Śląsk. Lepszego, delikatniejszego i kompetentnego nie znalazłam. Polecam każdej kobiecie :)

Na wizytach prywatnych owszem złego słowa nie można powiedzieć bo aż nadgorliwy w badaniach i wywiadzie. Ale niestety na nfz przejechałam się już kilka razy. Początkowo myślałam że to kwestia złego dnia, ale niestety. Gdy przyjmuje na nfz patrzy tylko żeby pacjentka jak najszybciej wyszła z gabinetu.

Bardzo miła,sympatyczna Pani ginekolog. Przy przeprowadzaniu badania delikatna, tłumaczy co robi.Odpowiada na każde pytanie

Wspaniały ginekolog. Już na pierwszej wizycie trafnie ocenił i przepisał leki na moją chorobę,co nie udało się poprzedniemu lekarzowi.Dr. Kurpas to lekarz rzetelny i bardzo sympatyczny .Cieszę się że wreszcie znalazłam bardzo dobrego ginekologa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mysłowice"?

Adam Blecharz

Mysłowice

Michał Wojcieszyn

Szpital nr 1
41-400 None
Bończyka 34
41-400 Mysłowice

Jacek Partyka

Pielęgniarska opieka domowa "Vitanea"
Grunwaldzka 6
41-400 Mysłowice