Piotr Kwaśnica

POLECAM TEGO LEKARZA!!!Od wielu lat mam problemy zdrowotne i dopiero ten lekarz zaczął działać i pomógł mi wydostać się z choroby.Jest lekarzem z powołania.Mój mąż również poszedł do niego i bardzo mu pomógł.polecam bo wiem że dobry lekarz teraz to rzadkość wielu ich było na mojej drodze wreszcie spotkałam tego!!!!

Świetny lekarz. Chodzilam po lekarzach 5 lat i nie potrafili mi pomoc. Po pierwszej wizycie postawil trafna diagnoze i zastosowal leczenie, ktore przynioslo natychmiastowe skutki. Pwczesniej zwuefzilam wszystkie prywatne kliniki w wawie i kazdy podchodzil do tematu olewczo, standardowe kropeli i kwita. Dr Kwaśnica jest moim zdaniem świetny, polecam! Jestem szczesliwa ze na niego trafilam. Pierwszy lekarz, ktory mi pomogl. Dziekuje

Powiem tak,to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia . Przede wszystkim po uważnym wysłuchaniu pacjenta, trafnie stawia diagnozę. Przy tym jest bardzo uprzejmy i bardzo ludzki. Po prostu dziękuję Panu Bogu że wyznaczył mi drogę do Dr.P.Kwaśnicy z całym szacunkiem B.Klimkowska.

Powiem tak,to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia .
Przede wszystkim po uważnym wysłuchaniu pacjenta,
trafnie stawia diagnozę.
Przy tym jest bardzo uprzejmy i bardzo ludzki.
Po prostu dziękuję Panu Bogu że wyznaczył mi drogę do
Dr.P.Kwaśnicy z całym szacunkiem B.Klimkowska.

ten człowiek miną się z powołaniem!na pytania o stan mojego zdrowia słyszałem tylko wymijające,nic nie znaczące odpowiedzi typu "byc moze,możliwe,prawdopodobnie" i.t.p.nie chce mi się wierzyc ze ten pan studiowal medycynę!stówę wyrzuciłem w błoto!