lekarz Piotr Lubarski

Pediatra

3,2
3,5

P. Lubarski leczy mojego syna od 18-nastu lat (wcześniej przez rok dziecko było zapisane do innego lekarza). To lekarz Lubarski włożył wiele serca w leczenie mojego dziecka. Syn tak często chorował, że potrafiłam być w przychodni dwa razy w tygodniu i nigdy nie usłyszałam złego słowa. Życzliwy, kulturalny, z poczuciem humoru, zawsze wytłumaczył zasady leczenia. Nie dalej, jak wczoraj syn był u lekarza; otrzymał skierowanie na komplet badań, skierowanie do specjalisty, leki. Polecam. Ps. "Dzisiejsi", "współcześni" młodzi rodzice nie tylko są nastawieni na konsumpcję, ale jeszcze są nieomylni i doskonali i najlepsi w każdej dziedzinie.

Przepisałam dziecko do tego lekarza ze względu na brak kompetencji poprzedniego. Różnica ogromna na plus. Po podaniu leku dziecko przestało kaszleć i nastąpiła zdecydowana poprawa.Leczymy dziecko właśnie u tego lekarza jak żaden inny zna się na łagodzeniu objawów alergii.

Pan doktor pełniąc dyżur w placówce Citomed w niedzielę przyjął syna z gorączką i bólem brzucha . Po badaniu stwierdził zapalenie pęcherza oraz zapalenie górnych dróg oddechowych.(dziecko nie miało najmniejszego kataru oraz nie skarżyło się na ból podczas oddawania moczu). Nie dał skierowania na specjalistyczne badania nie przepisał żadnego leku po mimo sugestii o zapaleniu wyrostka wykluczył go ( "na oko"). Kazał iść w poniedziałek do przychodni na ul. Uniwersytecką i zrobić odpłatnie badanie moczu.( nie wiadomo dlaczego odpłatnie). Całe szczęście ,że w poniedziałek poszedłem do prawdziwego lekarza który po badaniu natychmiast wypisał skierowanie do szpitala i kazał niezwłocznie się tam udać.Syn trafił od razu na stół operacyjny gdzie stwierdzono - zapalenie otrzewnej ,ropień okołowyrostkowy , zapalenie zgorzelinowe wyrostka robaczkowego. Pan Lubarski mógł się pomylić jak każdy ale jeśli jest choć małe podejrzenie zapalenia wyrostka należy je wykluczyć badaniami a nie na oko, bo każda minuta jest ważna.Zdecydowani nie polecam.

Polecam z całego serca. Wyleczył u dziecka chroniczną skłonność do angin, gryp, zapaleń gardła itp. Żaden inny lekarz nie zwrócił uwagi na naturalną "urodę" organizmu dziecka. Poprzedni faszerowali mi tylko córkę antybiotykami. Od 4 lat córka ani razu nie zachorowała pomimo nawracających w szkole "epidemii".

Nie polecam nie poznał sie na chorobie u 18 miesiecznego dziecka i to juz nie jest pierwszy raz

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17 lok. 4