lekarz Piotr Lubarski

Pediatra

3,2
3,5

szkoda że nie ma skali minusowej, bo najchętniej oceniła bym go na -10. Taki partacz nie zasługuje na żadną dobrą opinią. Przez pana doktora moje dziecko trafiło 4 razy do szpitala i to jest nie wybaczalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozumiem, raz można popełnić błąd ale nie co diagnozę. Mam ogromny żal!!!!!!!!!!!!!!!! Zaczęło się od tego że z 2 tygodniowy noworotkiem z gorączką 39stopni odesłał mnie do domu twierdząc że nic się nie dzieje,i że jestem przewrażliwiona, pojechałam więc szybko prywatnie i okazało się że to zapalenie płuc. Następnie nie potrzebnie odstawił mi dziecko ...

szkoda że nie ma skali minusowej,
bo najchętniej oceniła bym go na -10.
Taki partacz nie zasługuje na żadną dobrą opinią.

Rozumiem, raz można popełnić błąd ale nie co diagnozę.
Mam ogromny żal!!!!!!!!!!!!!!!!
pojechałam więc szybko prywatnie i okazało się że to zapalenie płuc.
Następnie nie potrzebnie odstawił mi dziecko od piersi,twierdząc że od mojego mleka dziecko ma alergię!
Kupki ze śluzem i krwią to też dla niego nie choroba,tak leczył że skończyło się znów szpitalem.
PO PROSTU KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do dziś borykamy się z leczeniem naszego dziecka po jego partackich diagnozach i faszerowaniem antybiotykami.
A alergia jak jest tak była, a skierowań na badania i do jakiegokolwiek specjalisty jak nie było tak i nie ma od 2 lat,
w ogóle doprosić się nie można.
Zmarnował mi dziecko i tyle!!!!!!!!!!!!!!
Może dorosłych leczyć umie ale nie dzieci!!!!!
W zadnym wypadku nie polecam :( :( :(

Kompetentny. Wszystko na temat :)! Mily,sypmatyczny i kulturalny.

Kompetentny. Wszystko na temat :)! Mily,sypmatyczny i kulturalny.

byłam u doktora Lubarskiego dwa razy i nie miałam żadnych zastrzeżeń, długo badał dziecko, cierpliwie wysłuchał,od pewnej pani syłyszałam o doktorze bardzo dobrą opinię (podobno chodzi do niego trzecie pokolenie z rodziny) ogólnie polecam

polecam wyśmienity lekarz, ma super podejście do dzieci

polecam wyśmienity lekarz, ma super podejście do dzieci

Jedyny lekarz, jakiemu ufam. Nigdy nie lubiłam korzystać z usług lekarzy i do tej pory odwiedzam przychodnię tylko wtedy, gdy muszę. Dr Lubarski leczy mnie od dziecka,jest w pełni kompetentny i ma podejście do maluchów. Jestem już dorosłą osobą a nie zmieniam lekarza, bo wiem że nie znajdę drugiego tak dobrego.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17 lok. 4