dr Piotr Magnowski

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Poleceam! Genialny Lekarz, profesjonalne podejście do pacjentki, trafne rozpoznania, uprzejmość i delikatność to jego ogromne atuty. Jako jego pacjentka mam poczucie, że jestem w dobrych rękach i czuję się komfortowo!

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, kompleks badań na każdej wizycie. Jak miałam problem z nadżerką i cytologią to szybka reakcja i profesjonalnie przeprowadzone zabiegi. Nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza. Polecam dr. Magnowskiego

Witam Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod uwagę moich odczuć, nie zlecali mi badań, aby potwierdzić co mi dolega. Ograniczali się do badania usg i stawiali diagnozę. ...

Witam
Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod uwagę moich odczuć, nie zlecali mi badań, aby potwierdzić co mi dolega. Ograniczali się do badania usg i stawiali diagnozę. Przez taką jedną diagnozę o mały włos bym nie zwariowała. Usłyszałam coś czego nie życzę nikomu! NIGDY!
Ale historia złych przeżyć na szczęście już się skończyła!
Śmiało mogę powiedzieć, że jak na przypadkowy wybór lekarza trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno :)
Pan Doktor na początku zebrał bardzo szeroki wywiad. Na pierwszej wizycie to ja przez 70% mówiłam. Bardzo byłam ucieszona, że mogę w końcu powiedzieć wszystko lekarzowi a on to przyjmie i nie będzie mi przerywał czy "się mądrzył". Opowiedziałam dosłownie wszystko o moich dolegliwościach (trochę byłam skrępowana, ale czułam w Panu Doktorze oparcie więc jak małe dziecko wyspowiadałam się), oczywiście w skrócie. Pan Doktor okazał się niesamowity. Otoczył mnie opieką, a przede wszystkim uspokoił i wyjaśnił. Powiedział, że do postawienia diagnozy po pierwsze potrzeba czasu aby zaobserwować co się dzieje, potrzeba również badań dodatkowych i oczywiście leczenia. Dopiero po pewnym czasie będzie można zacząć myśleć o diagnozie i skierowaniu na specjalistyczne leczenie. Powiedział tylko tyle- a ja już odetchnęłam z ulgą.
Badanie zostało wykonane bardzo delikatnie i dokładnie. Od razu Pan Doktor zlecił badania z krwi. Opowiedział o swoich przypuszczeniach i dlaczego akurat takie zleca badania. Teraz już od 1,5 roku leczę się u Pana Doktora, jestem pod stałą kontrolą.
A co najciekawsze wyniki np. cytologii Pan Doktor przesyła smsem, także wiadomo od razu co się dzieje. Pierwszy raz w życiu jestem otoczona tak fachową, miłą i sympatyczną opieką. Jedyny lekarz, który opiekuje się mną tak jakbym była protegowana. A przecież byłam i nadal jestem człowiekiem „z ulicy”. Pan Doktor daje takie poczucie bezpieczeństwa, że teraz nie wyobrażam sobie co by było gdybym miała się przeprowadzić…
Pan Doktor nie ogranicza się tylko do prywatnych wizyt w gabinecie. Jeśli potrzebne są specjalistyczne badania czy zabiegi od razu na nie kieruje. W szpitalu równie fachowa opieka. Jestem pod wrażeniem, że w tych ciężkich czasach znajdują się jeszcze Tacy lekarze, którzy patrzą na Ciebie przede wszystkim jak na człowieka, a nie tylko jak na pacjenta.
Polecam wszystkim Paniom Pana Doktora, a w szczególności tym Paniom, które miały nieciekawe historie. Ja odpoczęłam psychicznie i jestem szczęśliwa, mimo problemów zdrowotnych czuję się zdecydowanie lepiej, a to za sprawą Pana Doktora Piotra Magnowskiego.

Zdecydowanie polecam każdej pani tego lekarza

Zdecydowanie polecam każdej pani tego lekarza

Dr Piotr Magnowski to lekarz jak najbardziej godny polecania, jako pierwszy wykrył u mnie guza i zajął się mną bardzo kompleksowo, za co bardzo dziękuję:) Mogę szczerze napisać, że to wspaniały, wyjątkowy lekarz i człowiek. Niezwykle delikatny i kulturalny, a przy tym bezpośredni, z poczuciem humoru, potrafi nawiązać z pacjentką dobry kontakt, dba o jej komfort psychiczny. Można Go obdarzyć pełnym zaufaniem. Bardzo rzeczowy, konkretny, fachowy, a jednocześnie niezwykle miły, sympatyczny, elegancki w sposobie bycia, zawsze cierpliwy i pełen chęci niesienia pomocy, a przy tym kojarzy swoje pacjentki nawet po długim czasie niewidzenia, co było dla mnie bardzo przyjemnym zaskoczeniem! Życzyłabym sobie spotykać na swojej drodze tylko takich wyjątkowych lekarzy! Nieustająco jestem pod wrażeniem!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety