lekarz Piotr Majchrzak

Internista, Kardiolog

2,4
2,1

jak to mozliwe ze on nadal ma pozwolenie na leczenie.... on morduje ludzi w bialy dzien... zal ze tacy ludzie sa na tym swiecie...

zal ze tacy ludzie sa na tym swiecie...

Polecam bardzo kompetentny, dokładny,trafia z diagnozą i zastosowaniem leczenia od pierwszej wizyty.Człowiek o wysokiej kulturze osobistej,pełen empatii,bardzo pomocny w chorobie.

Ten "czlowiek" to zaprzeczenie wszystkiego co powinien posiadać lekarz. Traktuje pacjentów i ich rodziny jak śmieci, zero jakiejkolwiek empatii. Mój dziadek trafił do szpitala w celu przetoczenia krwi z niską chemoglobina, pan "doktor" odesłał go do domu stwierdzając że lekarz kierujący ma sam sobie krew przetaczac. jestem zniesmaczony zachowaniem lekarza który w trudnych chwilach powinien wspierac rodzinę i dawać pomoc choremu. Niestety ale dla "doktora" majchrzaka liczą się tylko pieniądze a określenie biała koperta jest na porządku dziennym. Mój dziadek niestety zmarl na oddziale"doktora" który z oddziału wewnętrznego zrobił sobie swoja prywate. Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby Pan "doktor" poniósł wszelkie konsekwencje swojego zachowania. Całkowicie nie polecam i odradzam jakiekolwiek kontakty z tym "człowiekiem"

polecam polecam polecam jestem bardzo zadowolona jest bardzo miły i trafia z lekami uprzejmy przysyojny postawia dobre diagnozy

Wszyscy o nim piszą źle to po co do niego chodzą nawet prywatnie.To jest lekarz z ogromną wiedzą i bardzo trafnymi diagnozami.Jeżeli by mi powiedział,że umrę bała bym się, bo to by była prawda.Może nie jest zbyt wylewny,ale mi zależy na skutecznym leczeniu, a nie uśmiechu lekarza i podaniu ręki.Jest konkretny godny polecenia.

Pomylił medycynę z weterynarią. Wydaje mu się, że leczy bydło nie ludzi. Nikomu nie polecam wizyty na oddziale wewnętrznym szpitala w Kościanie a tym bardziej wizyty prywatnej. Antypatyczny, grubiański, całkowicie nieprofesjonalny. Unikać jak ognia.

Jakbym czytał historię naszej rodziny! Wszystko to prawda. Bez wizyty prywatnej czlowiek jest traktowany jak powietrze.

Zgadzam się z przedmówcami. Osoba z mojej rodziny została przyjęta do szpitala ze skierowaniem od innego lekarza. Szanowny pan majchrzak nie dość że potraktował ją jak śmiecia, nie wykonał potrzebnego i zaleconego przez dwóch doktorów badania, to wypisał ją ze szpitala. Trudno kogoś takiego nazwać lekarzem - brak powołania, interesowność - liczy się tylko KASA!

Szczerze NIE polecam tego lekarza... Jesli nie przyjdzie sie do niego prywatnie i sam nie udzieli skierowania, to ma pacjenta w bardzo glebokim poszanowaniu... Zero informacji, zero badan, zero dzialan...

Ja z kolei poleciłbym tego lekarza. Uratował mojemu tacie życie. Szybko pomógł dostać się na operację do Poznania. Na każdej wizycie poświęca dużo czasu. Dokładnie tłumaczy zmainy zachodzące podczas choroby. Z wynikami badań przyjął tata w szpitalu, wcale nie musiał iść zapłacić na kolejną wizytę.