dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))

Super obsluga telefoniczna.Wizyta szybko lekarz rozumie problem pacjeta.WIDAC ZE FACHOWIEC A NIE PARTACZ .ZABIEG ROPNIA ZROBIL W GABINECIE A NIE NA SALI OPERACYJNEJ W NARKOZIE ( stalowa wola chirurgia odradzam Partacze).PIERWSZY DZIEN OD DWOCH MIESIECY NIE BOLI .POLECAM TEGO FACHOWCA.

Już sama rejestracja bardzo profesjonalna: Pani miła, służąca wskazówkami jak przygotować się do wizyty. Na wizytę nie trzeba było czekać miesiącami, a zaledwie kilka dni. Atmosfera w gabinecie rewelacyjna, Pan Doktor miły, podchodzący ze zrozumieniem do problemu pacjenta, nie odczuwałem towarzyszącemu tego rodzaju wizytom, wstydu i zakłopotania. Badanie max intymne dla pacjenta, lekarz wszystko szczegółowo omówił. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pani z recepcji a następnie Pana Doktora do pacjentów. Pan Doktor niezwykle miły, ciepły, służy wszelkimi poradami, a co najważniejsze ma czas dla pacjenta i traktuje go poważnie. Serdecznie polecam, świetny specjalista, po wizycie i natychmiastowym małym zabiegu -czuję się świetnie.

Witam,jestem szczęśliwy ,że trafiłem do tak kompetentnego fachowca.Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rzeszów"?

P.C.R. "Amazonka"

NZOZ "BIMAMED"
Obrońców Poczty Gdańskiej 28
35-506 Rzeszów
Krosno
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDICOR"
Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów