dr n. med. Piotr Marks

Urolog

Nie dosyć że b. przystoiny usmiechnięty to jeszcze wysokiej klasy fachowiec - same superlatywy...Chcialam złozyc podziekowanie dla Pana i persolenu Oddzialu Urologicznego w Bełchatowie DZIEKUJE

Operowany byłem w styczniu 2011.Teraz na chłodno z perspektywy 3lat mogę z czystym sumieniem wystawić tak dobrą opinię5/5.Pozbycie się raczyska zawdzięczam jego kompetencji i umiejętnościom wprawnej ręki chirurga.Dziękuję.Polecam

Trafiłam do doktora z przewlekłym zapaleniem pęcherza moczowego. Na pierwszej wizycie zrobił USG i skierował mnie na badania do szpitala. W szpitalu nie mogłam się doczekać na badanie, gdyż od 7 rano zrobiono mi badanie dopiero o 13.00, które trwało 10 minut. Generalnie nie wyleczył mnie do końca przepisał mi leki, ale na kolejnej wizycie nic nie powiedział czy coś pomogły. Do dzisiaj biorę tabletki, które mi zalecił i troszkę się uspokoiło, ale nie do końca.

żałuję,że nie trafiłam do dra wczesniej. Bez zbędnych "och" i "ach" chylę głowę przed majestatem jego wiedzy i zdolnosci manualnych. Polecam też malkontentom. Nie wszystko da się naprawić. "Uroolewatorzy" w moim mieście powinni mieć zakaz wykonywania egzekucji na pacjencie. Ewa z R-mia

Ewa z R-mia

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

brak słów, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, mnie nie pomógł.

bardzo dobry specjalista a do tego uprzejmy i miły polecam

bardzo dobry specjalista a do tego uprzejmy i miły polecam

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Gdyby każdy taki był to każdemu z pacjentów żyło by się lepiej.

Wspaniały lekarz, godny polecenia.
Gdyby każdy taki był to każdemu z pacjentów żyło by się lepiej.

Niestety mi nie pomógł, pomimo tego, że po pierwszych wizytach wzbudzał moje zaufanie, to mój problme do tej pory nie został rozwiązany..

bardzo dobry lekarz,konkretny,uprzejmy,wie co robi,polecam pacjentka

bardzo dobry lekarz,konkretny,uprzejmy,wie co robi,polecam pacjentka

Bardzo kompetentny. Zrobił to co wydawało się niemożliwe. POLECAM - same pozytywy.

Bardzo kompetentny. Zrobił to co wydawało się niemożliwe.
POLECAM - same pozytywy.