lekarz Piotr Melon

Ortopeda

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu chorób i urazów narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. W swojej pracy posługuję się technikami małoinwazyjnymi, w tym leczeniem artroskopowym. W warunkach ambulatoryjnych wykonuję badnia USG.
Posiadam członkostwo w Towarzystwach Naukowych: PTOiTr(Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne) oraz ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy).
Wykonyw...

Witam. Zdiagnozował Pan u mnie przepuklinę sportowca. Czy wykonuje Pan też operację przywracającą sprawność po tym urazie?

Świetny fachowiec. Pisze w imieniu mojego męża bo facetom sie nie chce takich rzeczy pisać - a to ważne bo nie łatwo znaleźć dobrego specjalistę. Maz pracuje fizycznie i miał problemy z barkiem. Nie mogł juz normalnie funkcjonować. 2 innych ortopedów nie pomogło. Rehabilitacja nie przynosiła efektów. Doktor Melon zaproponował operacje i dzieki niej maz szybko wrocil do formy. Cieszymy sie ze sie zdecydował na ten zabieg. Z tego co wiem to brak jest trudny i ortopedzi go unikają. Doktor Melon bardzo nam pomógł. Raz jeszcze dziękujemy i polecamy Doktora!

Ja się podpiszę, nie tak jak cała reszta. Znam Pana Doktora Piotra Melona od lat, jeszcze jak w szpitalu na Szaserów w Warszawie robił specjalizację. Mam również porównanie między nim a pewnym "karierowiczem", który nadal w tym szpitalu pracuje. Tego właśnie "lekarza-karierowicza" pacjentką była moja mama i traktował ją jak petentkę, np. zwolnienie lekarskie wypisywał na parapecie na korytarzu nie pytając się nawet, czy ją coś boli. Z kolei dr Melon zawsze znalazł czas, żeby porozmawiać, pomóc. Naprawdę z czystym sumieniem POLECAM GO!

Pozytywnie. Przyjął mnie chociaż nie musiał, zoperował, chodzę i nie mam powikłań jak przedmówcy. Operacja kolana nie jest łatwa i żaden lekarz nie da 100% że się powiedzie. Ja decydując się na nią pogodziłem się z ryzykiem.

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę. Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo. Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz, to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę.
Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo.
Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz,
to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)