Piotr Mieloch

Najlepszy :) cala ciaze do Niego chodzilam :) o nic sie nie balam :) porod cudowny zycze kazdej kobiecie takiego porodu :) wiecej smiechu niz bólu :) porod bez zadnych komplikacji dzieki Dr. Mieloch

doktor bardzo sympatyczny i miły, prowadzi moją ciąże,jednak zastanawiam się nad zmianą lekarza.moim zdaniem za rzadko zleca podstawowe badania, tj.krew i mocz -miałam robione na początku ciąży, następne będą dopiero w 27 t.c.!tak mi powiedział ów doktor, masakra jakaś, przecież ja chodzę prywatnie i sama płacę za badania, więc nie wiem w czym problem??kiedy wylądowałam w szpitalu z zapaleniem nerek(około 21 t.c.), doktor nie zainteresował się mną, chociaż widział mnie na oddziale i poznał, że jestem jego pacjentką...także doktor jest kompetentny tylko wtedy, gdy wszystko jest ok.,jak pojawia się jakiś problem to doktor nie robi nic w tym kierunku, tylko się uśmiecha, a to niestety za mało!aha i jeszcze jego sprzęt w gabinecie jest przestarzały.

Polecam Pana doktora. Jest miły, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, a przede wszystkim konkretnie i rzeczowo wyjaśnia problem i tłumaczy leczenie. Jedynym minusikiem jest to,że gabinet,jak na prywatny, wygląda dosyć ubogo.

Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Mam poczucie, że ktoś się mną faktycznie zajmuje, słucha i odpowiada na niepokojące pytania.

Ocena pięć to za mało,jak dla mnie nie ma takiej skali by doktora ocenić.Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia,który dobrze tłumaczy,opieka perfekt,zawsze pomocny.Nie to co inni lekarze aby się tylko zbyć pacjenta.Lekarz godny polecenia,przekonaj się sama!Aga

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Maciej Eliszewski

Niepodległości 87a lok. 11