dr n. med. Piotr Miśkiewicz

Endokrynolog

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Uprzejmy, nie patrzy na zegarek oby szybciej przyjąć pacjenta. Na pytania odpowiada wyczerpująco. Polecam.

Leczę się u dr P. Miśkiewicza od 2007 roku po usunięciu tarczycy i bardzo sobie go chwalę, poleciłam go już kilku znajomym osobom i wszyscy mają podobną opinię. Dr Piotr Miśkiewicz to prawdziwy profesjonalista. Cenię wysoko jego kompetencje merytoryczne. Jest dokładny, skrupulatny i niezwykle uważny w kontakcie z pacjentem. Na rozmowę i badanie poświęca odpowiednio dużo czasu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb chorego. Potrafi wyjaśnić pacjentowi, na czym polega jego choroba oraz opisać i uzasadnić zastosowaną metodę leczenia. Poza tym jest niezwykle miłym i sympatycznym człowiekiem, otwartym w kontaktach z ...

Poza tym jest niezwykle miłym i sympatycznym człowiekiem, otwartym w kontaktach z pacjentami, ale równocześnie konkretnym i odpowiedzialnym. Pacjent czuje się komfortowo. Gorąco polecam tego lekarza, to bardzo dobry specjalista i z pełnym zaufaniem można powierzyć mu proces leczenia.

Małgorzata Żytko Warszawa

Fajne podejście do pacjenta. Fachowiec. Polecam.

Fajne podejście do pacjenta. Fachowiec. Polecam.

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, sumienny, cierpliwy. M

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, sumienny, cierpliwy.
M

Polecam wszystkim z problemami z tarczycą. Duży fachowiec w dziedzinie endokrynologii. Oby inni lekarze też tak traktowali pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane