dr Piotr Modliborski

Ortopeda, Traumatolog

Pan Doktor to bardzo sympatyczna osoba, bardzo wnikliwie przeprowadził wywiad, a następnie rozpoczął leczenie, które było trafne. Dziękuję za pomoc i ulgę w bólu. Serdecznie polecam

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisał problem i wyjaśnił sposób leczenia. Pierwszy lekarz u którego spotkałam się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. Wszystkim gorąco polecam pana doktora!

Dr. Piotr Modliborski najlepszy specjalista na jakiego trafiłam. Jestem pod wrażeniem. Wszystkim polecam trafić na takiego lekarza. Godny polecenia.

Gdyby każdy taki był słuzba zdrowia wygladalaby inaczej. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie. Dziękuje za wszystko.

Dziękuje za wszystko.

Wspaniały lekarz, jako jedyny udzielił mi pomocy, a szukałam jej już wcześniej u wielu. Ma intuicję. Nie był obojętny, postawił diagnozę i wszystkiego dopilnował. Przywraca wiarę w ludzi. Gratuluję i życzę wielu sukcesów:)

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

Fantastyczny lekarz,kompetentny i pełen zrozumienia dla pacjenta. Fachowiec w każdym calu, chcący pomóc każdemu pacjentowi

lekarz godny polecenia w 100%, wspaniale podejście do pacjenta, fachowa opieka, wszystko wytlumaczy na "ludzki" jezyk, ponadto naprawde interesuje sie losem pacjentow. prawdziwy lekarz, oby takich wiecej !

Lekarz z powołania,wytłumaczył,pomógł,przypilnował i zoperował. Polecam i dziękuje Robert S.

Lekarz z powołania,wytłumaczył,pomógł,przypilnował i zoperował.
Polecam i dziękuje

Robert S.

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.