lekarz Piotr Morawiecki

Ortopeda

Bardo dobry pecjalista. Ludzi traktuje z szacunkiem i podchodzi z dużym profesjonalizmem,

Wybitny specjalista. Doskonale diagnozuje uraz kolana po zerwaniu więzadeł. Poświęca dużo czasu na opis schorzenia i ustalenie działań lecznicych . Ja byłem u niego na ul. Rydlówki w Krakowie

Pan dr P. Morawiecki zajmuje się pacjentem z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Przyszłam do Jego gabinetu z trzema różnymi dolegliwościami, które zostały podczas jednej wizyty zbadane, zdiagnozowane. Zalecone zostało leczenie, wykonany zastrzyk, wyjaśnione przyczyny dolegliwości i dalsze postępowanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i leczenia. Polecam Pana doktora, a przy okazji informuję, że nie przyjmuje On już w Scanmedzie przy ul. Wrocławskiej, ale przy ul. Armii Krajowej nr 5, tel. do rejestracji 126298800; dane na tej stronie nie są więc aktualne (informacja sprawdzona dzisiaj, tj. 12 lipca 2012 r.).

Pan lek. med. Piotr Morawiecki jest pierwszą osobą, która wreszcie potraktowała moje leczenie poważnie i wreszcie rozpoznała którą to ja kość złamałem w lewym nadgarstku. Do tej pory trzech lekarzy stawiało na grochowatą, a to grochowata nie była... Jest to osoba, która słucha, co może zabrzmieć banalnie, ale wcale banalnym nie jest. Chory jest traktowany poważnie, a badania przeprowadzane przez pana lek. med. Morawieckiego są wnikliwe, szczegółowe. Jest to moim zdaniem osoba bardzo kompetentna. Do tego dochodzi jeszcze kultura osobista na najwyższym poziomie. Czułem się jak syn, a nie jak "pacjent". Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdemu, i będę to robił. Mnie też go polecono i bardzo dziękuję temu kierowcy taksówki, który to zrobił!

Polecam z pełną odpowiedzialnością - takich lekarzy nam potrzeba.

Polecam z pełną odpowiedzialnością - takich lekarzy nam potrzeba.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum