lekarz Piotr Napierała

2,9

Opiszę zdarzenie a wnioski pozostawiam Państwu. Na pytanie "czy mogę się przenieść do Pana jako lekarza rodzinnego" usłyszałem krótkie " Nie, za gruby".

Niestety odradzam wizyty u tego człowieka. Absolutnie zero empatii do pacjenta, wydawać się może, że pracuje za karę. Wizyty prywatna, która kompletnie nie miała sensu.

Niestety odradzam wizyty u tego człowieka.
Absolutnie zero empatii do pacjenta, wydawać się może, że pracuje za karę.

Wizyty prywatna, która kompletnie nie miała sensu.

Nieuprzejmy i niekompetentny. Krytykuje powód wizyty i wmawia, że dziecku nic nie jest. Dwa dni później (niedziela 6 rano) dziecko ląduje na pogotowiu z gorączką i wirusowym zapaleniem oskrzeli (podjęto leczenie szpitalne - pobyt 6 dni). "Osłuchowo wszystko OK...i po co Pani z tym dzieckiem przyszła". W szpitalu po zakończonej kuracji antybiotykowej przyszedł Mądry Pan i znów z pretensjami po co to dziecko w szpitalu skoro wszystko jest OK?. DNO KOMPLETNE. Pozytywne komentarze pisze albo rodzina albo Ci, którzy dają mu w łapę żeby im koło tyłka skakał. Nie polecam nikomu. Leser a nie Lekarz. Nawet świnkę morską by wykończył!!!!

Lekarz P.N. to nie lekarz tylko konował, nie kompetentny, nierzetelny, nie powinien leczyć nawet zwierząt, a co dopiero ludzi, a szpital w Kępnie to "ostatni przystanek przed kostnicą"

Zdecydowanie nie polecam tego lekarze.Porażka zamiast dziecko wyleczyć kazał czekać aż goraczka sama minie.I dziecko trafiło do szpitala z zapaleniem ostrym ucha a według niego było zdrowe i gorączkowało dla zabawy.A oczywiście wmawia tylko drogie szczepionki na których ma kase.

Prywatnie wiekszosc lekarzy sie angażuje ja należe do przychodni w której lekarz pracuje i mam podzielone zdanie.Nie należe do wrażliwych mam,biegających z każdym katarem do przychodni. po ostatniej wizycie myśle o zmianie przychodni.dziecko z dreszczami temperaturą bólami brzucha wymiotami lekarz zasugerowal ze niepotrzebnie przyszlam bo brzuch jest miekki i narażam dziecko na inne zarazki przychodzac do przychodni ,napisal na kartce tylko syrop na suchy kaszel ???po 2 dniach poszłam prywatnie na wizyte dziecko ma zapalenie oskrzeli.Na poważne choroby u dzieci jak najbardziej polecam tego lekarza.w rodzinie wykrył dośc rzadką chorobę.zauważyłam też ze lekarz inaczej podchodzi do kobiet i meżczyzn także drogie mamy do pana Napierały tylko z mężem.Bedzie szczególowo,konkretnie i uprzejmie.

Zawsze odbiera telefony, nie ma problemu z wizytą czy to dzień powszedni, czy niedziela, jak to kiedyś u mojego dziecka się zdarzyło, pojechaliśmy do domu i nic nie wziął za wizytę. Rewelacyjne poczucie humoru i kompetentna diagnoza.Polecam

nie polecam. NIe odbiera telefonów pomimo tego iż wcześniej obiecuje że go odbierze. Rozumiem nadmiar pracy- więc niech Pan ją może zmieni na inną.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM !fenomenalna wiedza,przekazywana w rewelacyjny sposób,konkretny i dociekliwy. i maly ale wazny szczegół-świetne poczucie humoru ! bardzo dobre podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych.

polecam, prawdziwy lekarz, odbiera tel. kom. w nocy, (inne wyłączone innych lekarzy) w niedzielę, oddzwania, przyjeżdza o każdej porze do malutkiego dziecka, zawsze można na niego liczyć.