lekarz Piotr Nawrocki

1,7
2,9
1,6

Bardzo słaby ortopeda daje blokadę bez badania USG,czas go goni ciągle narzeka Zero skupienia na pacjencie.Sałatka ważniejsza wizyta max 5 minut.Szkoda czasu i pieniędzy.

Najgorszy ortopeda z jakim miałem do czynienia. Przykład lekarza bez powołania. Bardziej skupiony na swojej sałatce niż na pacjencie. Trzeba mu sugerować żeby może zlecił rtg albo usg kolana, przy nasilajacym się bólu kolana i opuchliznie przez rok od operacji jego diagnoza to "no niestety tak już będzie i nic z tym nie zrobimy, proszę przyjść na kontrolę za pół roku". Inny ortopeda zbadał mnie i od razu wysłał na artroskopię, po której okazało się że prawdopodobnie czeka mnie endoproteza stawu kolanowego. Doktora Nawrockiego radzę omijać szerokim łukiem.

Nie polecam.Nie zainteresowany pacjentem .Podczas wizyty jadł sobie sałatkę. Nie pomógł,nie pokierował.Wizyta 5 minut i następny

Super lekarz, kompetentny i do tego bardzo miły, sympatyczny. Nie straszy pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania. Tłumaczy chorobę i mówi jak postępować. Polecam

Przyszedłem z bólem kolan, lekarz zapytał co biorę / brałem do tej pory na kolana i tyle, 0 pomysłu na leczenie, poza tym pierwszy raz spotkałem się z tym żeby lekarz pracujący w szpitalu przyjmował pacjentów w "domowym ubraniu".

Sami ocenicie. Mnie nie pomógł a wydałam na leczenie bardzo dużo kasy bo prywatnie

Nie polecam!podchodzi za bardzo ogólnie do pacjenta.

Nie polecam!podchodzi za bardzo ogólnie do pacjenta.