lekarz Piotr Niezgoda

Psychiatra

2,9
2,9

Dr.Niezgoda to Lekarz z niesamowita wiedza ,doświadczeniem ale i ogromna intuicją.Moja choroba nie była lar do zdiagnozowania.Leki dobierał ok roku,czasami już recę mu opadały z bezradności .az w końcu się udało .Jestem pacjentem od 2000 roku .

Lekarz ,ktory poświecił mi ogrom czasu,bo niestety nie było lekko dobrać do mojego rodzaju choroby leki.Jeden z niewielu lekarzy ,którym się to udało.Za co mu serdecznie dziękuje.Jest trafny w ocenie ,zawsze w kont telefonicznym pomocny.Choc wydaje się być bardzo empatyczny ,w rzeczywistości to człowiek (Lekarz)chętnie niosący pomoc .Slucha ze zrozumieniem.Pacjent od 10 lat

Dr. Piotr Niezgoda jest moim zdaniem jednym z najlepszych lekarzy w Wałbrzychu.Bylam pod jego opieką lekarską ponad 10 lat.Na każdej wizycie przeprowadzał ze mną dokładny wywiad .Zawsze dobrze dobierał leki.Dr.Piotr Niezgoda jest według mnie lekarzem z powołania.Jest zaangażowany w swoją pracę.Sumiennie i należycie wykonuje swoją pracę.Jest lekarzem godnym polecenia.

Ten lekarz to alkoholik a chce leczyć ludzi, którzy z alkoholem mają problem. Sam jest człowiekiem potrzebującym fachowej pomocy psychiatrycznej ponieważ oprócz alkoholizmu ma jeszcze inne przypadłości umysłu wymagające leczenia. Jedyną rzeczą, która nie wyróżnia go z grona pospolitych lekarz jest umiłowanie pieniądza. NIE POLECAM!!

Przez wiele lat byłam już u 6 psychiatrów w Wałbrzychu.Porównując ich podejście do pacjenta,poświęconą uwagę,zainteresowanie dolą chorego ,jest najbardziej wyczuwalne u dr.Piotra Niezgody.Choć przez te lata wiem że ma lepsze i gorsze dni,jak każdy.Te pierwsze częściej.

zdecydowanie nie polecam, pod każdym względem.

zdecydowanie nie polecam, pod każdym względem.

polecono mi tego lekarza dla męza który miał problem z alkoholem i nerwami, dzis udało nam sie patrzeć w przyszłosc. Dziekujemy Pani Piotrze, polecam gorąco!

Godny zaufania,kompetentny specjalista. Leczy mnie z depresji(nieodpłatnie) i z lekami trafił za pierwszym razem :)a to nie łatwe. Nie sugerujcie się złymi opiniami,zanim sie do niego wybierzecie, a wszystko będzie ok.

Pan Dr Niezgoda pomógł mi i to dwukrotnie kilka lat temu. Nie patrzył na mój portfel, był kompetentny chociaż wizyty były nieodpłatne. Jakieś steki bzdur tu wypisujecie.

Pan Niezgoda jest beznadziejnym lekarzem, jest sam alkoholikiem i potrzebuje pomocy. Jest oszustem.Tak naprawde to nie interesuje go pacjent tylko,czy aby na pewno zapacił za wizytę.Jak bylam u Niego na uwówionej wizycie, był pod wplywem alkoholu.Szkoda czasu i pieniędy. jak dla mnie, to On jest złodziejem, a nie lekarzem. Szczerze nie polecam. Wioletta Psonak