lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Pan Nowicki zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Jest dobrym lekarzem, zawsze miłym i życzliwym - a w tej specjalizacji to BARDZO ważne. To mój pierwszy ginekolog, do którego poszłam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, do dziś, jak na wizytę, wybieram się tylko do niego. Naprawdę polecam.

Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Bardzo bardzo polecam pana Nowickiego! Pierwsza wizyta u niego była jednocześnie moją pierwszą wizytą u ginekologa, a on sprawił, że nie była ANI TROCHĘ stresująca! Wszystko wytłumaczył, był miły i cierpliwy, człowiek - dusza :). Chodzą do niego także inne osoby z mojej rodziny i także są zadowolone :).

takich lekarzy mamy niewielu,bardzo miły,pomimo natłoku zajęć zawsze znajdzie chwilę dla potrzebujących pomocy,kompetentny,taktowny i bardzo"ludzki".

Wciąż poszukujesz "Onkolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz