lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale na pewno pozostanę przy dr Nowickim. Od momentu otworzenia drzwi czuję się, że to osoba pełna ciepła, zrozumienia, serdeczna. Reszta wizyty tylko to potwierdziła. Zostałam "obsłużona" kompleksowo. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor wszystko tłumaczy, jest rzeczowy, a przy tym subtelny, delikatny. Tworzy taką atmosferę, że nie ma mowy o jakimś dyskomforcie, skrępowaniu... Już wiem, że na pierwszą wizytę z córką udam się do doktora Nowickiego, zresztą...rozmawialiśmy o tym. Z całego serca polecam.

Byłam pacjentką P. Doktora w Centrum Onkologii i jestem bardzo zadowolona. Miałam poczucie bezpieczeństwa, co było dla mnie ogromnoe ważne w tej ogromnie stresującej sytuacji. Pan doktor potrafi rozmawiać z pacjentką, odpowiada na wszelkie pytania, informuje o zakresie leczenia. Jest kulturalny i kompetentny. Wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę zdrowia i samych sukcesów. Hanna z Elbląga

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Pan Nowicki zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Jest dobrym lekarzem, zawsze miłym i życzliwym - a w tej specjalizacji to BARDZO ważne. To mój pierwszy ginekolog, do którego poszłam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, do dziś, jak na wizytę, wybieram się tylko do niego. Naprawdę polecam.

Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Bardzo bardzo polecam pana Nowickiego! Pierwsza wizyta u niego była jednocześnie moją pierwszą wizytą u ginekologa, a on sprawił, że nie była ANI TROCHĘ stresująca! Wszystko wytłumaczył, był miły i cierpliwy, człowiek - dusza :). Chodzą do niego także inne osoby z mojej rodziny i także są zadowolone :).

takich lekarzy mamy niewielu,bardzo miły,pomimo natłoku zajęć zawsze znajdzie chwilę dla potrzebujących pomocy,kompetentny,taktowny i bardzo"ludzki".

Wspaniały lekarz i człowiek, fachowy, uprzejmy, podchodzi bardzo indywidualnie. Nie nastawiony na wyciągniecie kasy od pacjenta, podczas wizyty prywatnej sam zachęcał do korzystania z wizyt w poradni. Naprawdę polecam

Witam, gorąco polecam Pana Doktora! Był moim lekarzem prowadzącym w Klinice Onkologicznej. Jest on lekarzem bardzo kompetentnym i mającym ogromne serce dla ludzi. Od razu widać, że jest lekarzem z powołania, interesuje się pacjentką, udziela wszystkich niezbędnych informacji, chętnie odpowiada na pytania. Ponad to jest delikatny i profesjonalny. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i polecam wszystkim!

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i polecam wszystkim!

Wspaniały lekarz - ma prawdziwe powołanie. Znam dr Nowickiego już 10 lat - nie ma lepszego. Do tego super człowiek miły, kulturalny i rzeczowy. Polecam bardzo!!!