lekarz Piotr Nowosad

Neurolog

Absolutnie Lekarz z powołania. Zarówno do osób młodszych ale też starszych. Pan Doktor zna się na tym co robi, przepisuje właściwe badania i poświęca czas pacjentowi. Leki przepisuje tylko te które pomagają. Poprawa samopoczucia niemal natychmiastowa. Cudowny i życzliwy Człowiek

Z całego serca godny polecenia. Lekarz z powołania dla pacjenta. Dokładnie bada, rozmawia z pacjentem, zleca badania. Profesjonalizm w każdym calu.

Bardzo dobre podejście do pacjenta.poświęca dużo czasu dla każdego przypadku.nigdy nie odmawia przyjęcia.z całego serca polecam Pana doktora.

Pań Doktor jest świetnym fachowcem w swojej specjalności zawsze poświęcał mi dużo czasu i uwagi. Dzięki niemu i jego leczeniu mogę ponownie pracować mocno polecam każdemu tego lekarza bo to inny wymiar poświęcenia bardzo mu dziękuję za opiekę , czas doprowadzenie do wiary o wyzdrowieniu !!

Od wielu lat pozostaję pod opieką Pana Doktora, który jest świetnym fachowcem i jestem pełen wdzięczności za jego profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Pan Doktor jest zawsze w pełni zaangażowany, szuka wszelkich możliwych rozwiązań, a oprócz tego jest osobą życzliwą i zatroskaną o dobro pacjenta. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca Pana doktora Nowosada. Zawsze pomocny i bardzo dokładny. Zleca dużo potrzebnych badań, które pomagają dojść do punktu zaczepienia choroby. Nie zlewa pacjenta, wysłuchuje. Miałam wielu lekarzy i nie przepiszę się do innego.

Witam. Na imie mam Piotr mam 40 lat od 23 lat mam silną migrenę z aurą która zaburza widzenie, powoduje drętwienie rąk, ust i powoduje silny ból, od 2019 przeszedłem 2 operacje kręgosłupa , jedną w Rzeszowie drugą stabilizacji w Tarnowie. Jestem pod opieką doktora Nowosada od 2020 roku . Jestem zwykłym pacjentem leczonym na Nfz nie jakimś "znajomym"doktora , takim pacjentem który przyszedł z ulicy bo slyszał dużo dobrych słow o profesjonalnym podejściu doktora. Czytam niektóre komentarze i ręce mi opadają . Już wyjaśniam dlaczego. Ok , piszecie "najbardziej niepunktualny lekarz" bywa faktycznie ,że sie spóźnia tylko drodzy Państwo tak piszący po pierwsze często doktor przyjmuje na nfz do godziny 21, druga kwestia każdy pacjent jest inny i ma inne potrzeby , jeden spędzi w gabinecie 10minut inny pacjent i diagnostyka z nim zwiazana wymaga poświecenia 30 minut, trzecia kwestia doktor nikomu nie odmawia , przyjmuje osoby które odbijają sie jak od ściany w innych placówkach a wymagają pilnej konsultacji, czesto pacjenci wracają żeby skonsultować wyniki które doktor zlecił w celu dodatkowej diagnostyki i wtedy co mają tacy ludzie czekać znów pół roku na wizytę? Ludzie ochłońcie i teroszkę wiecej pokory i myślenia nie tylko o czubku swojego nosa. Trochę placówek zwiedziłem w swojej histori chorowania i mam takie spostrzeżenie , że takie pierdoły to piszą ludzie którz wszedzie szukają problemów, zero informacji o samym leczeniu . To tylko człowiek który też ma prawo być zmęczony czy też może zmagać się np. Z jakimiś swoimi chorobami czy bolączkami życiowymi lub mieć gorszy dzień...?Łatwo oceniać a trudniej zrozumieć drugiego człowieka. I na koniec jedna jeszcze myśl ...skoro taki zły , spóźnia się itd. to rozwiązanie problemu jest proste ... wybór innej placówki i innego lekarza. Ja doceniam doktora właśnie za profesjonalizm , poświęcony czas,dużą empatię i to, że robi wiecej niż nie jeden lekarz w innych placówkach a wiem co piszę bo miałem okazję sporo ich "zwiedzić" .
Doktorze pełne uznanie za podejście , profesjonalizm w diagnostyce i leczeniu , jak to moja świętej pamięci babcia mawiała" człowiek dusza z sercem na dłoni".
Pozdrawiam
Piotr Polkowski

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia. Bez pośpiechu wyjaśnia nurtujące problemy w związku z chorobą jak i możliwości leczenia. Polecam

Pan doktor jest świetnym fachowcem, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i do diagnozy, zlecił konkretne badania , miły , uśmiechnięty i bardzo życzliwy. Polecam gorąco 😊

Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby. Ciepły i serdeczny. Bardzo dziękuje Panie doktorze za trafna diagnozę i serdeczność.