Piotr Nycz

Lekarz z powołania, pacjentka nie jest traktowana przedmiotowo. Specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki doktorowi jesteśmy z mężem szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych chłopaków :) Szczerze polecam

Ciągle chodziłam do kobiety ginekologa, bo tak wyszło że trafiłam na lekarzy tzw "świnie", ale Pan Piotr to przemiły kulturalny lekarz, fachowiec posiadający dużą wiedzę medyczną, może wydać się trochę szorstki w obyciu, ale przy bliższym poznaniu to wrażenie znika. Najważniejszą jednak Jego zaletą jest to, że On chce naprawdę pomóc swoim pacjentkom i naprawdę to robi.

W końcu znalazłam specjalistę !!! wyleczył mnie a leczyłam się na klinikach krakowskich.(dobre kilka lat!!!) po kilku wizytach u dr nagle wyzdrowiałam-podchodzi do pacjentki ze zrozumieniem i stoickim spokojem-POLECAM!!!

Kompetentny, miły. Od razu widać, że to nie tylko praca, lecz także powołanie. Kieruje na badania, angażuje się w sytuację pacjentki :) Wzbudza ogromne zaufanie.

polecam gorąco! prowadził moje 2 ciąze i pomogł rozwiązać kilka problemów zdrowotnych polecam

polecam gorąco!
prowadził moje 2 ciąze i pomogł rozwiązać kilka problemów zdrowotnych
polecam

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, kompetentny, szybko rozwiązal mój problem i pomógl w pilnej potrzebie. Z cala odpowiedzialnościa polecila bym go wszystkim kobietom:)

bardzo miły i uprzejmy lekarz. wzbudził moje zaufanie.polecam.

bardzo miły i uprzejmy lekarz. wzbudził moje zaufanie.polecam.

Najlepszy wśród lekarzy ginekologów!!!

Najlepszy wśród lekarzy ginekologów!!!

Szczerze polecam tego lekarza, niezwykle życiowo i fachowo podchodzi do swojej pracy. Uprzejmy i dyskretny.