lekarz Piotr Olejnik

EKG, Internista, USG

Poszłam do Pana Olejnika na przełomie listopada/grudnia i gdy zaczęłam mówić o moich problemach zdrowotnych, które towarzyszyły mi już od dłuższego czasu - ciągłe tycie, nabieranie wody - Pan Olejnik już nie dał mi dojść do słowa. Powiedział, że jedyna rada to "przestać jeść, bo on się w takie rzeczy nie bawi", stwierdzając przy tym, że "pani szuka sobie choroby na siłę". Nie dał mi nic powiedzieć o reszcie moich dolegliwości - stanach depresyjnych, braku sił. Łapał się tylko za twarz powtarzając "to jest tłuszcz, to jest tłuszcz". Wyszłam z gabinetu z płaczem, żaden lekarz tak mnie nie upokorzył - bo jak nazwać sytuację, gdy idziesz do internisty jako do lekarza pierwszego kontaktu, myślisz, że dostaniesz jakąś wskazówkę/skierowanie, a zostajesz potraktowana jak kłamczuch? Zrobiłam sobie sama (bo nie dostałam żadnego skierowania i straciłam chęci, żeby iść ponownie do jakiegokolwiek lekarza i znów przeżywać to upokorzenie, gdy mówisz o swoich problemach, a ktoś Cię lekceważy) pakiet badań - od zwykłej morfologii i ob, po badania na insulinoodporność i tarczycę. Panie Olejnik, chcę, żeby Pan wiedział, że okazało się, że mam niedoczynność tarczycy + zapalenie tarczycy. Wiem, że nie jest Pan endokrynologiem, ale jest Pan internistą, który mógł mi zaproponować zrobienie konkretnych badań, żeby tę tarczycę wykluczyć. Bardzo mi przykro, że piszę tę opinię, ale nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie w tak przykry sposób. Cieszę się, że Pana nieuprzejme zachowanie nie sprawiło, że przestałam szukać przyczyny. Od 8 grudnia biorę leki, stany depresyjne minęły, waga zaczęła spadać - chociaż jem tak samo jak jadłam. Chciałam tylko, żeby Pan wiedział.

Świetny specjalista. Robiłam badanie USG ciąży i polecam każdej ciężarnej wizytę w jego gabinecie!

Bardzo dobry specjalista, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i uprzejmie. Dobrze tłumaczy metody leczenia.

Ma doświadczenie i dodatkowo dysponuje EKG.

Ma doświadczenie i dodatkowo dysponuje EKG.

Pozytywne wrażenie. Robiłam badanie USG piersi.

Pozytywne wrażenie. Robiłam badanie USG piersi.

Robiłam USG ciąży i jestem bardzo zadowolona

Robiłam USG ciąży i jestem bardzo zadowolona

Rzeczowy, konkretny. Wreszcie ustabilizowałam swoją wieloletnią chorobę, z czym były wcześniej problemy.

W życiu bym nie poleciła tego pana! Może jest miły i uprzejmy ale nie ma pojęcia o leczeniu ludzi! Leczył mnie na zapalenie płuc a okazało się że mam gruźlice.. i nie udało mu się tego stwierdzić nawet jak dostał prześwietlenie z opisem! Także dzięki niemu wylądowałam w szpitalu w ostatniej chwili..

Kompetenta i konkretna osoba. Wyjaśnia i tłumaczy. Ma duże doświadczenie, lekarz godny zaufania. Bardzo dokładny.

Wywarł na mnie świetne wrażenia. Robiłam u niego USG ciąży. Wszystko bardzo dokładnie pokazał i wytłumaczył