Dr Piotr Olender jest bardzo sympatycznym i otwartym lekarzem, który szczegółowo przeprowadza badania oraz dokładnie i jasno wszystko tłumaczy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki, jest profesjonalny w swoim zawodzie. To bardzo dobry lekarz, do którego chodzi się ze świadomością, iż oddaje się w dobre ręce. Chodzę do niego od ponad 10 lat, gdzie miałam wizyty u innych ginekologów przed wyborem właśnie tego, jak i w trakcie. Natomiast właśnie ten lekarz sprawił, że wiem, iż nie znajdę drugiego tak dobrego specjalisty, do którego chodziłabym bez uczucia skrępowania, niepewności, czy nieufności. Pan Piotr już na pierwszej mojej wizycie szybko zdobył moje zaufanie, potrafiąc rozładować moje napięcie miłą i żartobliwą atmosferą. Jest to wspaniały lekarz, jak również człowiek, który przede wszystkim oddaje się swojemu zawodowi z sercem, lecz także jest bardzo ludzki i miły.

Chodze do tego lekarza od kilku lat , jest profesjonalista godnym polecenia

Chodze do tego lekarza od kilku lat , jest profesjonalista godnym polecenia

Od kilku miesięcy chodzę do dr Olendra - na NFZ. Raz byłam prywatnie (i tutaj chcę zaznaczyc, że nie ma różnicy czy jest to wizyta na NFZ czy prywatna). Dr jest zawsze uprzejmy, kompetentny, tłumaczy,odpowiada na pytania i co ważne w gabinecie jest usg, więc od razu jest obraz na to co się tam w środku dzieje ;) Przed wizytą bałam się iść do ginekologa-faceta (bo wcześniej chodziłam tylko do kobiety), ale teraz już nie mam oporów. Polecam

Polecam

Bardzo dobry lekarz, indywidualne podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, indywidualne podejście do pacjenta.

polecam tego lekarza, profesjonalne podejście, miły, kontaktowy, polecam wszystkim moim koleżankom:)