dr Piotr Olszenko

Psychiatra

2,7
2,7
2,5

Po próbie samobójczej mojego syna,potrzebowałam rady i wsparcia,więc poszłam,wydawałoby się ,do specjalisty.Nie zdążyłam opowiedzieć wszystkiego,ponieważ Pan dr cały czas przerywał i wtrącał wątki ze swojego życia,które nie miały nic wspólnego z moją sytuacją.W pewnym momencie,o zgrozo!,wyjął papierosa i chciał go zapalić,powiedziałam,że nie palę i proszę go o to samo.A On na to,że przecież jego frustracje też muszą mieć jakieś ujście.Mogłabym przytaczać jeszcze długo,że gdybym była silna i walczyła z urzędnikami,chodziła do kościoła,znała historię swojego kraju i głosowała na PiS,to pewnie nigdy nie spotkałoby mnie nic złego. Ludzie jeżeli szukacie pomocy ...

Ludzie jeżeli szukacie pomocy psychiatry,to błagam tylko nie ten pan.
A Panu doktorze,życzę zdrowia i niech Pan pomyśli o terapii,bo na to nigdy nie jest za późno.

Nie wiem po co poszedłem, bo nie wiem, co ten lekarz mówił... o wszystkim- świecie i o niczym-bez sensu.Za to podwójnie bierze, dużo za dużo... Nie polecam.

Bardzo uprzejmy, miły lekarz. Wzbudza zaufanie i posiada dużą wiedzę. Serdecznie polecam wizyty u tego lekarza.

Dobry lekarz ,bardzo mi pomógł.Chodzę do niego od 2 lat.Dobrał mi bardzo dobrze leki,pierwszy raz od lat czuje się super i wierzę że tak będzie już zawsze.

Wszystko w porządku. Pan dr bardzo uprzejmy, wzbudza zaufanie.

Wszystko w porządku. Pan dr bardzo uprzejmy, wzbudza zaufanie.

zdecydowanie nie polecam lekarza, nie słucha pacjenta pali papierosy w gabinecie, mówi nie na temat dużo i bez sensu w rezultacie w kolejce do lekarza trzeba odsiedzieć 5 godz.