dr n. med. Piotr Osuch

Chirurg plastyczny

W czerwcu 2015 roku wybrałam się do dr.Osucha na konsultację w sprawie słusznego powiększenia biustu. Miałam problem wady wrodzonej piersi.Niestety doktor potraktował mnie w sposób iście lekceważący. Powiedział,że właściwie nie ma sensu abym cokolwiek robiła i najlepiej abym zainwestowała w dobry biustonosz, a nie szukała pomocy chirurga, a miałam rzeczywisty problem. Dodatkowo aby tylko odwieść mnie od tego ``pomysłu`` nawymyślał niestworzone teorie typu,że gdyby zrobił mi operację to musiałby podciąć mi przewody mlekowe i wygląd mojego biustu nigdy nie byłby tak dobry jak u modelek, bo takiego stwierdzenia użył doktor co jeszcze bardziej pogrążyło moją niską już samoocenę.Nie rozumiem jak lekarz może się tak odnosić do pacjenta.Jestem piękną młodą dziewczyną, a moim jedynym problemem była wada piersi, a zostałam potraktowana przez dr Osucha jak zwyczajne zero. Do dziś nie wiem co było powodem tak karygodnego zachowania ze strony dr Osucha. Być może po prostu mówiąc kolokwialnie nie chciało mu się podjąć tej operacji z czystego lenistwa lub powodem było także opuszczenie przez niego kliniki.
Dziś mamy marzec, 2 miesiące temu przeszłam operację u kolegi po fachu dr Osucha, doktora Tomasza Dębskiego, na którego trafiłam zupełnie przypadkiem. Mam piękny biust wykonany przez prawdziwego profesjonalistę, który zrozumiał mój problem i podjął się operacji.Jestem bardzo zadowolona i apeluję do wszystkich kobiet w podobnej sytuacji. Nigdy nie należy się poddawać!
P.S Dr Osuch, obyło się bez podcięcia przewodów mlekowych.

Świetny specjalista, doskonale zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z niedoskonałościami ciała, szczególnie piersi, ale też liposukcja i odmładzanie twarzy na najwyższym poziomie.

3 miesiące temu miałam wykonany w klinice Lasermed w Warszawie pełny lifting twarzy z przeszczepem tkanki tłuszczowej oraz plastykę powiek. Operację przeprowadził dr Piotr Osuch. Jest to lekarz, który wzbudził we mnie ogromne zaufanie swoim profesjonalizmem. Uważnie słucha, doradza jak najlepiej rozwiązać moje oczekiwania i jest cierpliwym i ciepłym człowiekiem . Początkowo nie byłam pewna tego co chce (po prostu chciałam się odmłodzić), bałam się że zabieg nie spełni moich oczekiwań. Dzisiaj uważam ze to była doskonała decyzja. Jestem wdzięczna doktorowi, bo zabieg dodał mi pewności siebie, a rezultaty są zachwycające (powróciłam do pracy po 2 tygodniach bez żadnych siniaków i blizn). Należy nadmienić, że personel w Klinice jest bardzo fachowy, wrażliwy na wszelkie potrzeby przed, w trakcie i po zabiegu. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę i wszystkie konsultacje. Szczerze polecam, jako jednego z najlepszych chirurgów plastyków w kraju i Europie.

W 2012 r maiłam wykonany w klinice Lasermed przez dr. Piotra Osucha lifting dolnej części twarzy i szyi wraz z przeszczepem tkanki tłuszczowej. Zabieg okazał się nieskuteczny. Zgłosiłam reklamację, która została uznana a dr Osuch zaproponował dokonanie jednorazowego przeszczepu tkani tłuszczowej. Wyraziłam zgodę pod warunkiem dwukrotnego uzupełnienia, gdyż jest to zabieg krótkotrwały i wystarcza na kilka miesięcy. Niestety dr Piotr Osuch nie tylko nie zaakceptował mojej propozycji ale wycofał się również z wcześniej złożonej deklaracji. Dr Piotr Osuch to brak profesjonalizmu, etyki i odpowiedzialności za swoje błędy. GORĄCO NIE POLECAM

Bardzo kompetentny, konkretny i rzeczowy, a przy tym uprzejmy i ciepły.Poświęcił mi bardzo dużo czasu, odpowiadał cierpliwie na każde moje pytanie. Mój nos, wcześniej duży z garbem, dziś wygląda dokładnie tak, jak chciałam:-)Jest idealny. 10 dni po zabiegu wróciłam do pracy, beż żadnych siniaków, opuchnięć.

10 dni po zabiegu wróciłam do pracy, beż żadnych siniaków, opuchnięć.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr
Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

dr
Janusz Greese Łyko

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12
Linea Corporis
Nowiniarska 1

Jerzy Chęciński

AGklinik Adam Gumkowski
Kazimierzowska 43 (róg ul. Różanej)