lekarz Piotr Paziewski

Lekarz medycyny pracy

Fantastyczny lekarz.Swietny doradca medyczny.Własciwa diagnoza.Bardzo dobry osłuchowo.Miła rozmowa i dużą wiedzą medyczna.Polecam.

Empatyczny i wrażliwy Doktor. Potrafi wysłuchać i doradzić. Najlepszy lekarz medycyny pracy w powiecie szamotulskim i jeden z lepszych w województwie. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz, szybkie terminy wizyt, łatwy kontakt w sprawie wizyty, lekarz bardzo miły, pomocny, w każdej sprawie pomoże pacjentom. Polecam!!!

Polecam Pana doktora, bardzo profesjonalny, życzliwy, odpowiedzialny. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Wypełni polecam pana doktora. Jest bardzo profesjonalny, życzliwy, odpowiedzialny. Bardzo przyjemna wizyta, zostałem poinformowany o skutkach złych nawyków i zostałem poinformowany o prawidłowych działaniach zapobiegających ewentualnych schorzeń.