lekarz Piotr Piotrowski

2,6
2,6
2,2
2,9

A ja bardzo polecam Pana doktora. Trafiłam na SOR na ostro z bardzo silnym bólem z powodu dyskopatii szyjnej. Od razu zlecił mi leki, po których ból znacznie zelżał, zrobił RTG. Dostałam citowe skierowanie na rezonans i kontrolę. Sympatyczny, konkretny facet, bez problemu wystawił zwolnienie, wypisał dobre leki. Wszystko szybko i empatycznie.

Bolał mnie obojczyk i podczas zakupów coś mi przeskoczyło w prawym obojczyku. Bardzo bolało, więc pojechałam na SOR w Ochojcu. Pan doktor na oko stwierdził, że mam skręcony staw mostkowo-obojczykowy i czeka mnie operacja. Nie zrobił zdjęcia. Wyszłam przerażona i szukałam prywatnie pomocy. Okazało się że nie ma rzadnego skręcenia - zrobiłam prywatnie rtg i TK tego stawu. Nie polecam. Pan ma problemy ze słuchem, ciężko się dogadać.

czy głuchota pozwala pracować w pacjentami bez migów ? jak to możliwe by tak niekompetentny i głuchy lekarz tyle lat zajmował stanowisko, ktoś to weryfikuje ? ? odradzam

Nigdy i nikomu nie polecę tego lekarza - nawet największemu wrogowi...Głuchy to mało powiedziane, myśli że każdy kto do niego trafia to tępak, który nie zna się na medycynie i wciśnie mu każdą bajkę. Trafiłam z urazem nadgarstka- poskładał tak, że pozostał brak zachowanych prawidłowych funkcji - a on mówi że wszystko jest pięknie zrośnięte (to nic że na pierwszy rzut oka widać że krzywo) i twierdzi że po urazie nie powinnam oczekiwać pełnej sprawności... !!!!???Ten lekarz to jakieś nieporozumienie!!!!Jeszcze raz nie polecam!!!!! (choć stara się być miły) .

Jestem po trzech wizytach. Doktor bardzo konkretny, ale dokładnie wie, co robi. Nie musi mi poświęcać wiele czasu, bo po prostu wie, o co chodzi po spojrzeniu na stopę. Jego leczenie okazało się w pełni efektywne. Do tego ma poczucie humoru (choć pewnie nie dla każdego). Ogólnie czułam, że mogę zaufać jego wiedzy. Cieszę się bardzo, że akurat na niego trafiłam na izbie przyjęć. Po zdjęciu RTG od razu zauważył wcześniejszy uraz i w pełni mi wytłumaczył na czym polega problem, na co mam uważać, gdzie i za ile kupić ortezę, co robić by zacząć w pełni dobrze funkcjonować po kontuzji. Faktycznie trzeba mówić głośno, bo inaczej nie dosłyszy, ale na ortopedii się zna i to najważniejsze. Polecam.

Mialem nieszczescie trafic na izbe przyjec prowadzona przez dr Piotrowskiego w szpitalu Ochojec . Ale to raczej szczescie , bo tak profesjonalnej obslugi nigdy nie doswiadczylem nawet za granica . Szybko ,precyzyjnie i we wrecz rodzinnej atmosferze a przeciez w nielatwych warunkach . Szacunek dla wszystkich a szczegolnie dla Pana Piotrowskiego .

Ocenę wystawiam po kolejnej wizycie, więc uważam ją za przemyślaną i wiarygodną.Lekarz zlecił kompleksowe badania, wyniki omówił wyczerpująco,zasugerował optymalne metody leczenia. Wszelkie niedociągnięcia wynikają ze zbyt "wielkiego obłożenia" pacjentami ale nie jest to winą lekarza! Ze spokojnym sumieniem polecam.

Nie polecam Zgadzam sie z powyzszymi kometarzami

Nie polecam Zgadzam sie z powyzszymi kometarzami

Nawet mnie nie dotknął, spojrzał tylko na zdjęcie rtg i olał rzeczywisty problem. Zmieniłem specjalistę.

Nie polecam tego lekarza!!naprawdę jest głuchy!!albo robi się taki głupkowaty!

Nie polecam tego lekarza!!naprawdę jest głuchy!!albo robi się taki głupkowaty!