lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Pan Doktor jest profesjonalistą. Nie obiecuje cudów, ale działa zawsze na korzyść pacjenta. Wielu przed nim nie chciało mnie leczyć, a ja dzięki Doktorowi żyję do dziś.

Lekarz bardzo dobrze bada jest bardzo upszęjmy i bardzo miły widać ze kocha swoją prace .Nigdy mnie nie zawiódł chetnię polecam go moim znajomym

Lekarz bardzo kompetentny, pomógł mojej matce wyjść z nowotworu płuc, był bardzo uprzejmy a do tego troskliwie się do nas zwracał. Nie rozumiem dlaczego osoby podpisane na górze tak nie miło się o nim wypowiadają

Pan Piotr pomaga mojemu dziadkowi wyjść z choroby prostaty. Jest bardzo kompetentny oraz życzliwy w stosunku do mnie i mojego dziadka.

Rewelacyjny specjalista. Szkoda, że ci , którzy kłamią na Jego temat nie mają odwagi się pod tym kłamstwem podpisać. Masz rację 72zenobia, że gdyby wszyscy tam pracowali tak jak Doktor Piotr, to wszystko byłoby ok.

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.

Lekarz nie godny polecenia u chorego trzy miesiące temu zdjagnozowali nowotwora złośliwego jelita w/w lekarz widząc wyniki badań podjął decyzję ze będzie zastosowane leczenie.Umawiał wizyty w dość odległych terminach z których nic konkretnego nie wynikało. Lekarz zbywając pacjenta w końcu nie podjął żadnego leczenia a chory po trzech miesiącach jest w stanie krytycznym pod opieką paliatywńą.

Brak profesjonalizmu i empatii. Lekarz nie informuje o wynikach badań, jest opryskliwy. Nikomu nie polecam.

Tego lekarza nie polcam nikomu.Arogancki,zero informacji,a swoja prace wykonuje jakby za kare.Pacjeta i jego rdzine traktuje jak zlo konieczne

Bardzo dobry specjalista. Czasami oschły ale niezwykle skuteczny. Dziekuję Panie Doktorze za podarowane lata życia.