lekarz Piotr Plizga

Szczerze polecam. Bardzo kompetentny lekarz. Świetne podejście do małego pacjenta. Pan doktor uważnie nas wysłuchał i dokładnie zbadał synka. Z pewnością nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Cechuje go empatia. A wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Moim zdaniem najlepszy pediatra w okolicy.

Poswiecony czas, uprzejmosc, bez zarzutu. Jednak podanie dziecku z obciazeniem alegia na penicyline- antybiotyku z jej pochodna to calkowity brak kompetencji i narazenie zycia. Lekarz byl poinformowany! Walka ze skutkami uczulenia jest nieprzyjemna i bolesna.

Poswiecony czas, uprzejmosc, bez zarzutu.
Walka ze skutkami uczulenia jest nieprzyjemna i bolesna.

Ja z moją Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Piotra. gdyby nie on nasze dziecko nie raz by cierpiało, leczy bez antybiotyków o ile nie zajdzie taka potrzeba. Wyprowadził naszą małą córeczkę z bardzo poważnej choroby. Nie zmienimy go za nic. Bardzo polecam

Nie polecam! Gluchy na prosby w kwestii oceny rozwoju mojego dziecka choc mowilam kilka razy ze cos jest nie tak w kwestii rozwoju ruchowego,byc moze moje dziecko juz dawno skonczylo by rehabilitacje i dorownalo rowiesnikom a Pan P. nie widzial niczego zlego dopiero jak sprawa sie poglebila dal skierowanie do rwhabilitanta zamiast neurologa....nie zycze zadnej matce zeby tak potraktowal jej dziecko!

Moje dziecko trafiło na wspaniałego lekarza,zamiast antybiotyków jest leczony syropami.We wrześniu dostał szczepionkę uodparniającą i już szósty miesiąc dziecko zdrowe.Jestem szczęśliwa,że Pan Doktor prowadzi mojego synka,naprawdę bardzo dobry lekarz,ma podejście do dzieci.Mama Kubusia

byłam dziś pierwszy raz z tygodniową córeczką, jestem bardzo miło zaskoczona, lekarz kompetentny, przemawia przez niego stoicki spokój, dzieciątko bada rewelacyjnie, prowadzi pamięć danych w komputerze, co też jest bardzo ważne. wzbudził moje zaufanie i będę go polecać wszystkim! Makulinka

Makulinka

Gorąco polecam ! Pan doktor wszystko cierpliwie tłumaczy, bardzo dokładnie bada ,super podejście do dziecka . Miły , uprzejmy, kompetentny. Chętnie udziela porad przez telefon,jeżeli istniała potrzeba doktor przyjął dziecko również w weekend . Całe szczęście że z Paczkowa do Otmuchowa jest blisko! Pacjent - Pawełek z Paczkowa

Pacjent - Pawełek z Paczkowa

lekarz godny polecenia.wyleczyl moja corke bez zadnego antybiotyku a dodam ze trafilam do niego po 3 antybiotykach i zastrzykach a on po zastosowaniu odpowiedniego leczenia wyleczyl ja w kilka dni .

Bardzo mily godny zaufania lekarz.Jestem bardzo zadowolona,dokladnie i dlugo bada dziecko.Jest zawsze usmiechniety i bardzo sympatyczny.Az milo sie chodzi do takiego lekarza!!POLECAM

Lekarz jakich mało szkoda,że Paczków takich nie posiada ale nie jest daleko do Otmuchowa i warto jechać.Polecamy.Iga & Emilka.