lekarz Piotr Pochwałowski

Urolog

SUPER DIAGNOSTA ,.KOMPETENTNY,efekt leczenia b.dobry,dziękuję P.DOKTORZE.Kompetencja,uprzejmość,delikatny sposób bycia to atuty dr.Piotra.Absolutnie polecam potrzebującym wizytę w gabinecie na ul.GOLDHAMMERA 10/22

Problem był pan doktor podszedł do niego bardzo nie profesjonalnie.Wizyta była w prywatnym gabinecie, łudziłem się że jak zapłacę to dostanę fachową pomoc.Profesjonalne było tylko "pięćdziesiąt złotych się należy" Kazał przyjść do szpitala, w szpitalu nie pamiętał co i jak. Po przypomnieniu sobie o co chodzi, wysłał jakiegoś praktykanta do zabiegu, sam pozostając w pokoju lekarskim dyskutując z kolegami. Mogę tylko powiedzieć że ten praktykant starał się jak tylko potrafił, i za to wielki szacunek dla tego praktykanta. Problem oczywiście został tylko trochę rozwiązany, problem się pojawił na nowo.

Przepisuje kolejne antybiotyki nie zlecając badań. Nie ostrzega o konsekwencjach ich brania i nie mówi jak odbudować organizm po ich stosowaniu. Nie polecam.

polecam ,po prostu polecam.Zaufanie do lekarza, na to trzeba sobie zasłużyć.Ja ufam Dr.P.Pochwałowskiemu.

Lekarz godny polecenia,profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera w czasie wizyty.

Profesjonalizm i uprzejmość.Najwyższy standard obsługi pacjenta.Doskonała atmosfera wizyty.