dr n. med. Piotr Polkowski

Skuteczny lekarz. Kompetentny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona, dlatego jestem pod opieką od około 10 lat.

Znakomity lekarz , kompetentny zna się na chorobach i ich leczeniu. Jest małomówny ale słucha co mówi pacjent, co przekłada się na dobre leczenie. Nie oszczędza na badaniach gdy są takie potrzebne. Potrawi bezbłębie postawić diagnozę, nie koniecznie w swojej dziedzinie. Chorego może postawić na nogi bardzo szybko. Nie wyobrażam sobie zmianę internisty. Jest to lekarz doskonały.

Pan dr ewidentnie nie miał dla mnie czasu. Kto wie może trafiłem na gorszy dzień... Wydaje się że zna się na swojej pracy.