lekarz Piotr Porębski

Dermatolog

lekarz wspaniały a czlowiek jeszcze lepszy grzeczny dobry nikogo nie zostawi nawet jak recepcja nie chce zapisać on zawsze przyjmie oceniam na 5

Doktor Porębski jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Podczas każdej wizyty dostarcza nieopisanej energii i motywacji do życia, a przy tym świetnie leczy! Każdemu poświęca odpowiednio dużo czasu, odpowiada na wszelkie pytania, stawia na nogi nawet w najgorszych przypadkach dermatologicznych i nie tylko. Czas oczekiwania na wizytę jest natychmiastowo wynagradzany po wejściu do gabinetu. Doktor Porębski wyleczył również nie jednego mojego znajomego. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem i polecali Pana Piotra swoim bliskim. Z daleka widać, że medycyna jest jego pasją,którą pragnie nieustannie realizować, a pacjenci mogą mu, w tym pomagać. Oby więcej lekarzy, którzy szanują ludzi, podchodzą do nich z uprzejmością, okazują współczucie i dają nadzieję na lepsze życie! ;) Polecam bardzo, bardzo serdecznie!

Doktor Porębski jest najlepszy w dziedzinie dermatologii! Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie zagadnienia. Dodatkowo zawsze jest uśmiechnięty, miły i zaraża pozytywną energią. Oby więcej takich lekarzy! Polecam serdecznie!

Bardzo dobry lekarz. Dr. Porębski ma bardzo dużą wiedzę, zna się na tym co robi. Leczę się u dr. już rok i jestem bardzo zadowolony z efektów jego leczenia. Dodatkowo doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta i indywidualnie podchodzi do każdego. Szczerze polecam Pana doktora.

Ja nie polecam dr. leczy, ale nie szuka przyczyny. nie zlecil mi podstawowych badań na obecnośc grzybów w chrobowo zmienionych miejscach. Zamiast tego przepsywal mi coraz to mocniejsze sterydy. Potem okazlo sie ze na mojej skórze jest siedlisko różnego rodzaju grzybów, ktore unimozliwiły wyleczenie zmian skornych. Potrzebna byla niestety hospitacja.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Białystok"?

Białystok

Drugi gabinet: ul.Warszawska 81 lok.12A (poniedziałek i środa 17.00-20.00)
Piasta 10 lok. 2
15-044 Białystok