lekarz Piotr Przekora

Alergolog dziecięcy

Mistrz pediatrii! Zawsze trafna diagnoza a zastosowane leczenie momentalnie przynosi efekty. Wysoka kultura osobista.

Korzystam z usług Pana Doktora od 5 lat diagnoza za każdym razem postawiona prawidłowo leczenie pomaga mamy do lekarza ogromne zaufanie. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego znam. Polecam w 100%

Dr Przekora to wspaniały lekarz i człowiek. Do mojej córki potrafił przyjechać o 23. Diagnoza stawiana przez dr Przekorę zawsze sie potwierdza. Wszystko dokładnie tłumaczy. Córka zawsze się uśmiecha na jego widok.

Bardzo przyjemny i z rewelacyjnym podejściem do dzieci lekarz. Nigdy się na nim nie zawiodłam, zawsze korzystam z uslug dr. Szczególnie jestem zadowolona że mogę korzystać z wizyt domowych. Nigdy nie odmówi pomocy. Wszyscy z mojej okolicy korzystają z usług Pana dr. Serdecznie polecam.

Pan doktor Przekora, lekarz z powołania, wspaniały pediatra. Korzystamy z usług doktora juz od czterech lat i nigdy nie odmówił pomoc i nigdy nie zawiódł. Dzieci uwielbiają Pana Doktora. Podejście do dziecka rewelacyjne, z czystym sercem możemy polecic Doktora Piotra. Mama Ani i Piotrusia.

Mama Ani i Piotrusia.

W naszym przypadku dr się nie sprawdził. Leczył synka na zatoki a miał zapalenie oskrzeli. Poza tym jak się okazało u innego lekarza zlecił lekarstwa,których nie można razem podawać. Do tego nie umył rąk przed badaniem dziecka. Raczej już nie skorzystamy z usług tego lekarza.

Profesjonlista w swej dziedzinie, kompetentny, posiadający ogromną wiedzę medyczną w zakresie pediatrii, ze świetnym podejściem do dzieci i zestresowanych chorobą malucha rodziców, cierpliwy, wytłumaczy, wysłucha i poświęca odpowiednią ilość czasu, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Zrezygnowalismy z leczenia dziecka w przychodniach okolicznych, zawsze wzywamy Pana dr. Polecam z czystym sumieniem.

Znam wielu dobrych lekarzy :) ale Pan Doktor Piotr jest po prostu The Best :) można powiedzieć źe przychodzi do pacjenta i zdrowie samo wraca :).

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w swoim życiu. Lekarz z powołana. Zawsze znajdzie czas i z diagnozą nigdy się nie myli. Nie faszeruje antybiotykami. To już ostateczność. Genialne podejście do dziecka. Moje córki go uwielbiają. Dziękujemy za juz kilkuletnią opiekę. Polecamy każdej zatroskanej mamie :)

Bardzo dobry lekarz, byliśmy z córką u dziadków kiedy się jej pogorszyło dr Przekora przyjechał na wizytę domową mimo późnych godzin w sobotę. Był bardzo sympatyczny i kompetentny. Zalecone lekarstwa pomagają. Polecamy!