lekarz Piotr Przekora

Alergolog dziecięcy

Dr Przekora to wspaniały lekarz i człowiek. Do mojej córki potrafił przyjechać o 23. Diagnoza stawiana przez dr Przekorę zawsze sie potwierdza. Wszystko dokładnie tłumaczy. Córka zawsze się uśmiecha na jego widok.

Bardzo przyjemny i z rewelacyjnym podejściem do dzieci lekarz. Nigdy się na nim nie zawiodłam, zawsze korzystam z uslug dr. Szczególnie jestem zadowolona że mogę korzystać z wizyt domowych. Nigdy nie odmówi pomocy. Wszyscy z mojej okolicy korzystają z usług Pana dr. Serdecznie polecam.

Pan doktor Przekora, lekarz z powołania, wspaniały pediatra. Korzystamy z usług doktora juz od czterech lat i nigdy nie odmówił pomoc i nigdy nie zawiódł. Dzieci uwielbiają Pana Doktora. Podejście do dziecka rewelacyjne, z czystym sercem możemy polecic Doktora Piotra. Mama Ani i Piotrusia.

Mama Ani i Piotrusia.

W naszym przypadku dr się nie sprawdził. Leczył synka na zatoki a miał zapalenie oskrzeli. Poza tym jak się okazało u innego lekarza zlecił lekarstwa,których nie można razem podawać. Do tego nie umył rąk przed badaniem dziecka. Raczej już nie skorzystamy z usług tego lekarza.

Lekarz godny polecenia. Moja córka panicznie boi się lekarzy a pan Przekora wywołuje uśmiech na jej buzce :-) Świetnie zna się na tym co robi

Świetnie zna się na tym co robi

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Warszawa"?

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
Lux Med Sp. z.o.o.