lekarz Piotr Przybyłowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na wizycie w szpitalu doktor okazał się być bardzo nieuprzejmy wręcz wredny... Nie to co na wizycie prywatnej jak się wzięło pieniążki całkowicie inny człowiek... Postawił diagnozę dobrze lecz zero pomocy co dalej w tym kierunku zrobić wizyta na odwal się...

U doktora liczyłam się przez 10 lat.Noestety nie podzielam zachwytów nad tym lekarzem.Pom8jam fakt że mega n9esympatyczny , nic n9e wytłumaczy-no chyba że wizyta prywatną.Zlekcewazyl mój niepokój na temat guza w piersi.Postanowilam skonsultować z innym lekarzem który NATYCHMIAST wykonał biopsje i niestety wyrok -tak złośliwy. Panie doktorze gdyby Pan słuchał tego co mówi pacjentka ,m gdyby zrobił mi Pan chociaż raz powtórne iść tak jak było wzaleceniach mammografia ja 9 moja rodzina była by spokojna.Drogie kobiety -nie łączcie się w sochaczewskim szpitalu.Czas od pierwszej wizyty do wizyty z wynikiem mammografia wynosi plus minus 6 miesięcy A w moim przypadku liczył się każdy dzoen

Bardzo solidny i kompetentny lekarz. Miesiąc temu Pan Doktor zoperował mi przepuklinę pępkową. Proces diagnostyki, przeprowadzonej operacji, jakość jej wykonania oceniam bardzo wysoko. Za wszelkie dobro bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Rok temu miałam wypadek samochodowy, po którym dopiero po 36 godzinach i operacji kręgosłupa okazało się, że rozwinęło się u mnie zapalenie otrzewnej na skutek przerwania jelita. Dr Przybyłowski uratował mi życie i układ pokarmowy, przeprowadzając dwie operacje w szpitalu w Sochaczewie, wycinając i zszywając, co trzeba. Szybko wróciłam do sprawności. Pan Doktor w rozmowach potrafił być nieco oschły, niemniej co najważniejsze - konkretny i udzielał informacji, mimo wręcz natarczywości bliskich (zagrożenie życia, czemu się dziwić... :) Na zawsze zostanie dla mnie ważną osobą dzięki temu, że żyję. 5/5.

Wspaniały, konkretny lekarz. Bardzo dobry diagnostyk. Godny polecenia. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta, bardzo dogłębnie bada i jednocześnie stawia trafne diagnozy.