Piotr Puacz

Świetny lekarz. Prowadził u nas 2 ciąże. Mamy pełne zaufanie, nawet w sytuacjach kryzysowych! Bardzo duże doświadczenie, bardzo duże kompetencje, a do tego miła obsługa :)

Wybitny specjalista! Trafiłam do Pana dr.P. Puacza w 5 miesiącu pierwszej ciąży. Miałam silne bóle, a lekarka do której chodziłam wcześniej twierdziła, że są to bóle trawienne. Pan doktor zgodził się przyjąć mnie i poprowadzić do końca ciążę. Postawił prawidłową diagnozę i dzięki temu uratował moje dziecko - okazało się, że mam silne przedwczesne skurcze i poronienie było kwestią kilku dni. Pan dr. zalecił skuteczne leczenie. Ciążę donosiłam a Pan dr. wykonał cesarskie cięcie (ułożenie miednicowe płodu). Od tego czasu jestem pacjentką Pana dr. P.Puacza. Był lekarzem prowadzącym dwóch kolejnych ciąż zakończonych również cięciami cesarskimi. Przy ostatnim cięciu wystąpiły komplikacje, ale dzięki profesjonalizmowi i wiedzy Pana doktora poród zakończył się szczęśliwie. Dziś mam trzech wspaniałych synów, a moja wdzięczność dla Pana dr. Puacza jest ogromna. Wybór Pana dr. Puacza na mojego lekarza był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Bardzo polecam!!!

Moje zdanie na temat tego lekarza jest podzielone. Pierwszy raz spotkałam go w szpitalu na Polnej gdzie przeprowadzał zabieg amniopunkcji. Wrażenie- pozytywne- miły, dowcipny, umiał rozładować emocje, wydawał się kompetentny. Drugi raz trafiła na niego również na Polnej przy porodzie. I tutaj wrażenie przeciwne- niemiły, przeciągał cesarskie cięcie do ostatniej chwili, chociaż i tak od początku było wiadomo, że poród tak się zakonczy.

Wydaje się kompetentny, wcale nie nastawiony na kasę, uprzejmy,rzeczowo i zrozumiale przedstawia problem i fakty. Myślę że jak wielu lekarzy nie zadowoli wszystkich, jest dobrym specjalistą , a reszta zależna jest od dnia i szczęścia. To tylko człowiek. Ja na razie nie mam mu nic do zarzucenia. Cen wcale nie ma wygórowanych , takie jak większość lekarzy w Poznaniu, byłam na wizytach u znacznie droższych, którzy nawet mnie nie zbadali, a za wizytę skasowali pieniądze.

4 lata temu prowadził moją ciąże na Polnej byłam młoda i bardzo przestraszona ponieważ dziecko miało torbiel wielkości 8cm doktor przeprowadził zabieg był dla mnie miły tłumaczył chorobę i metodę leczenia po porodzie interesował się losem mojego dziecka razem z dr Agnieszką Skotarczak!Polecam tego lekarza

Jest lekarzem bardzo dobrym z powołania,lubi to co robi,zawsze z poczuciem humoru i wielkim sercem.Bardzo lubi słuchać jak jelenie ryczą we wrześniu.Wdzięczna pacjentka z Nowej Wsi koło Trzcianki woj.wielkopolskie

Bardzo miły i ujmujący. Raczej milczący. Delikatny. Świetny fachowiec.

Bardzo miły i ujmujący. Raczej milczący. Delikatny. Świetny fachowiec.

Udałam się do tego lekarza jako młoda kobieta zamierzająca przygotować organizm do ciąży. Rozważałam ciążę za jakiś czas. Owiany niemal legendą doktor, dobrze wyposażony gabinet - uznałam to za właściwy adres. Nie odstraszyła mnie nawet cena (w 2005 roku było to 150 złotych za standardową wizytę). Poszłam i dowiedziałam się, że mam jajniki policystyczne, że na razie mogę pomarzyć o dziecku, że trzeba się leczyć, że mamy się nie zabezpieczać bo i tak będzie cud, jeśli się zdarzy poczęcie. Wyszłam zapłakana i zdecydowana na długie leczenie u dra. Puacza. I ...

Wyszłam zapłakana i zdecydowana na długie leczenie u dra. Puacza. I co? Pierwszy stosunek okazał się brzemienny w skutkach!
Wydzwaniałam do Puacza, była na wakacjach. Byłam wściekła, bo nie planowałam ciąży, byłąm w sytuacji finansowej i życiowej dość skomplikowanej. Kiedy wreszcie wrócił z wakacji, wyparł się, że kiedykolwiek mówił nam, że jest problem z ciążą. Zrobiłąm wojnę w gabinecie. Zgodził się poprowadzić ciążę za darmo. Żałuję że się zgodziłam. Trafiłam na niego w szpitalu na Polnej przy porodzie i zachowywał się jak cham, nie do opisania. DZiecko mi prawie zmarło przy porodzie, a Puacz mi powiedział spotkawszy mnie w windzie, że to ja nie umiem rodzić i prawie sobie dziecko udusiłam. Poczułam się, jakby mi wyrwano kawał serca i strasznie upokorzona.
Może jest dobrym lekarzem, nie wiem. Mnie postawił złą diagnozę. Poza tym siedzi za swoim kosztownym biurkiem z kałamarzem i patrzy bardziej w monitor swego komputera niż na pacjentkę. Kiedy wizyta przekracza standardowy czas zaczyna się nerwowo kręcić i sprawa wrażenie poirytowanego przeciągającymi się pytaniami.
Żałujemy z mężem, że nie udaliśmy się do sądu. Nie mieliśmy nagrań i dowodów poza własnym słowem, niemniej jednak facet poczułby trochę dyskomfortu, warto byłoby choćby dla tej satysfakcji spokoju sumienia zgłosić go, gdzie trzeba.
NIE POLECAM!!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ, KOMPENTENY, POMÓGŁ MI W WIELU NAPRAWDE TRUDNYCH SYTUACJACH, ŁĄCZNIE Z POBYTM W SZPITALU. NA PRAWDE WSPANIAŁY CZŁOWIEK I BARDZO DOBRY SPECJALISTA. GORĄCO POLECAM. OCZEKIWANIE NA WIZYTE OWSZEM JEST DOŚĆ DŁUGIE ALE WIEM PO CO CZEKAM, WIEM ZE DIAGNOZA I POMOC BEDZIE 100%.

Znakomity kompetentny mówiący "dość mało" ale robiący mega dużo ! a przecież o to chodzi ! Wnikliwy i nie odpuszczający nierozwiązanego problemu ! POLECAM !