Dodaj opinię Umów wizytę

W swojej pracy opieram się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z ...

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyłem w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Aktualnie prowadzę badania naukowe w ramach studiów doktoranckich na Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dziedziny, które pasjonują mnie najbardziej to nowoczesna endodoncja mikroskopowa, implantologia, stomatologia estetyczna i mikrochirurgia stomatologiczna, stąd też większość moich specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuję leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuję najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadzam zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuję się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.

Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończyłem Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego mogę zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy. Jestem twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędzam z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą lubię poświęcać swój czas.

Jestem członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Polecam Pana Puchałę! Lekarz który zaprasza na fotel, miły i jasno tłumaczy dalsze kroki. Ma doskonałe podejście do pacjenta. To była moja trzecia wizyta wiec nie był to jednostkowy przypadek. Widać, że jest na bieżąco w medycynie jak i w podejściu do pacjenta. To tak jakby otaczał opieką, a to chodzi u lekarzy! dlatego zamieszczam opinię z poleceniem dla innych. Lekarz któremu się chce, który widać że umie bo są efekty, a ty wiesz za co płacisz. Polecam!

Dr Puchała to lekarz z powołania.Ogromna wiedza, dokładność,sumienność i tak zalety można wymieniać bez końca.To jedyny lekarz, który sprawił, że po raz pierwszy od 27 lat wiem jak to jest jak żaden ząb nie boli a to z kolei spowodowało, że za kilka miesięcy będę mamą:):)Przykre jest to, że mamy wciąż za mało takich lekarzy jak Doktor Puchała.Polecam!!!!!

Delikatny, uprzejmy i co ważne potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta. Pocieszy go i da wsparcie - to bardzo dużo daje. Godny zaufania i polecenia

Lekarz świetny, jedyny mały minus to jego ciągłe zabieganie. Uważam że mógłby nieco zwolnić i poświęcić więcej czasu pacjentowi. Prawda jest jendak taka, że na fotelu całą uwagę poświęca.