Dodaj opinię Umów wizytę

W swojej pracy opieram się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z ...

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyłem w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Aktualnie prowadzę badania naukowe w ramach studiów doktoranckich na Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dziedziny, które pasjonują mnie najbardziej to nowoczesna endodoncja mikroskopowa, implantologia, stomatologia estetyczna i mikrochirurgia stomatologiczna, stąd też większość moich specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuję leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuję najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadzam zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuję się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.

Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończyłem Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego mogę zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy. Jestem twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędzam z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą lubię poświęcać swój czas.

Jestem członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

Po wielu krzywych przygodach w innych gabinetach swoich zębów nie oddam już w żadne inne ręce. Żadne! Nigdy!

Polecam dr. Piotra Puchałę w 100%, najlepszy stomatolog z jakim do tej pory miałam do czynienia. Pan Piotr leczy zęby bezboleśnie, bezstresowo, a jednocześnie bardzo profesjonalnie.

Najlepszy Stomatolog na świecie! Bezbolesne leczenie, super personel i piękny gabinet! Spotkało mnie leczenie kanałowe, które zostało wykonane perfekcyjnie. Zero bólu, zero łez - szczęście. Bardzo miła i rzetelna osoba. Ps, Jeśli chcecie być posiadaczami pięknych zębów oraz pięknego uśmiechu, bez wahania udajcie się do ...

Bardzo miła i rzetelna osoba.

Ps,

Jeśli chcecie być posiadaczami pięknych zębów oraz pięknego uśmiechu, bez wahania udajcie się do dr Piotra Puchały. POLECAM W 100%.

Nie znam lepszego specjalisty niż Pan dr Piotr Puchała! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Pana Piotra wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet ...

Ponadto piękny gabinet i nowoczesne sprzęty! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Obiecywał, że leczenie kanałowe nie boli, a ja patrzyłem na niego jak byk na rzeźnika (bałem się nawet zdjęcia rtg) - pamiętny kanałówki z dzieciństwa. Okazało się, że nie kłamał, nie koloryzował, nie kombinował. Niedługo minie rok od kiedy leczę u niego zęby. Tani nie ...

Okazało się, że nie kłamał, nie koloryzował, nie kombinował.

Niedługo minie rok od kiedy leczę u niego zęby.

Tani nie jest, ale szybkość, sprzęt, materiały i pieniądze też kosztują.

Polecam