Dodaj opinię Umów wizytę

W swojej pracy opieram się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z ...

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyłem w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Aktualnie prowadzę badania naukowe w ramach studiów doktoranckich na Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dziedziny, które pasjonują mnie najbardziej to nowoczesna endodoncja mikroskopowa, implantologia, stomatologia estetyczna i mikrochirurgia stomatologiczna, stąd też większość moich specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuję leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuję najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadzam zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuję się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.

Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończyłem Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego mogę zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy. Jestem twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędzam z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą lubię poświęcać swój czas.

Jestem członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

Obiecywał, że leczenie kanałowe nie boli, a ja patrzyłem na niego jak byk na rzeźnika (bałem się nawet zdjęcia rtg) - pamiętny kanałówki z dzieciństwa. Okazało się, że nie kłamał, nie koloryzował, nie kombinował. Niedługo minie rok od kiedy leczę u niego zęby. Tani nie jest, ale szybkość, sprzęt, materiały i pieniądze też kosztują. Polecam

Okazało się, że nie kłamał, nie koloryzował, nie kombinował.

Niedługo minie rok od kiedy leczę u niego zęby.

Tani nie jest, ale szybkość, sprzęt, materiały i pieniądze też kosztują.

Polecam

Polecam wszystkim, którzy zmagają się z wszelkimi problemami z zębami! Doktor Puchała to fantastyczny specjalista i przemiły człowiek. Leczy zęby szybko, bezboleśnie, bezstresowo, delikatnie i w 100% profesjonalnie. Efekt jest rewelacyjny :) Wizyty w Artystach Uśmiechu to sama przyjemność, atmosfera tam panująca jest bardzo sympatyczna, a ich nazwa nie jest przypadkowa! Rzeczywiście osoby tam pracujące to prawdziwi artyści. Byłam u wielu dentystów zanim trafiłam do Artystów Uśmiechu i już nigdy nie pójdę do innego stomatologa. Tylko do Doktora Puchały mam 100% zaufanie :)

Świetny specjalista godny polecenia oraz fantastyczna profesjonalna z klimatem placówka. Odbudowany ząb kóry przez kilku wcześniejszych stomatologów był nie do uratowania. Gorąco polecam!

Do Pana Piotra trafiłam z zębem dla, którego mój dotychczasowy stomatolog nie widział ratunku mało tego jako kobieta ciężarna okazałam się bardzo kłopotliwym pacjentem. Batalia jaką stoczyliśmy z Panem Piotrem o uratowanie mojej nieszczęsnej szóstki to kilka godzin spędzonych na fotelu. Chciałam już dać za wygraną ale determinacja tego młodego dentysty była niesamowita. Ząb został wyleczony i odbudowany, gdy pokazałam jego zdjęcie swojemu byłemu stomatologowi usłyszałam słowa "Pani Kasiu jeszcze nie widziałam tak dobrze zrobionej kanałówki". Nic więcej nie mam do dodania, po prostu polecam : ))

Nic więcej nie mam do dodania, po prostu polecam : ))

Dr Puchała to najlepszy stomatolog , którego do tej pory udało mi się poznać, śmiało mogę polecić go każdemu. Fachowiec w swojej dziedzinie w 100%. Wizyta w gabinecie "ARTYŚCI UŚMIECHU" nie może równać się z niczym innym. Najlepszy gabinet w którym byłem. Wizyta w tym gabinecie różni się wszystkim niż w tych "zwykłych gabinetach stomatologicznych" - sprzęt, obsługa wszystko z najwyższej półki. Ceny może ciut wysokie lecz za jakość oraz tak fachową obsługę wydają się nie być przesadzone. Tak powinna wyglądać stomatologia XXI wieku.

Tak powinna wyglądać stomatologia XXI wieku.