Piotr Pychtin

Ginekolog

lekarz z powołania miły sama wizyta to pasmo śmiechu wizyta bez pośpiechu skrupulatne badania i naprawde dr Piotrowi zależy by pomóc cierpliwie tłumaczy medyczne zawiłości jak mało który lekarz ten jest godny polecenia i wart zaufania dziekuje za wyrozumiałość Beata Wiktorzak rozumiałość Panu doktorowi)

dziekuje za wyrozumiałość Beata Wiktorzak

rozumiałość Panu doktorowi)

Juz dawno nie byłam na tak profesjonalnej wizycie z dobrą dozą humoru:). Fachowo i przyjemnie, Otrzymałam odpowiedz na wszystkie pytania jak i wiele rad, których niegdy za wiele. Jestem bardzo zadolowona i szczerze polecam. Cieszę się, ze całkowicie przypadkiem trafiłam na takiego lekarza

Mam duże wątpliwości co do tego lekarza. Co prawda zbadał mnie tak jak powinien, przepisał leki, które pomogły ale... i tu chyba najistotniejsza część mojej opinii. Dr Pychtin zwyczajnie zrobił ze mnie idiotkę. Całe życie, bo od 17 roku życia chodziłam do dr Ratajskiej (cudowna ...

Mam duże wątpliwości co do tego lekarza.
Dr Pychtin zwyczajnie zrobił ze mnie idiotkę.
Całe życie, bo od 17 roku życia chodziłam do dr Ratajskiej (cudowna dr), która odeszła na emeryturę, więc wybór lekarza był dla mnie ogromnym stresem, ten niestety okazał się nieudany. Przepisał mi globulki, które używałam zawsze po miesiączce, tym razem byłam przed, zapytałam czy jeśli dostanę okres również mam ich używać, dr powiedział że oczywiście.
Po wykupieniu recepty okazało się, że przepisał mi jedną globulkę to raz a dwa Pani w aptece poinformowała mnie, że podaczas okresu one się po prostu wymywają. Podobnych niuansów podczas wizyty było jeszcze kilka ale nie będę o nich pisała, bo szkoda czasu.
Nie polecam tego pana

JESTEM PACJĘTKĄ DR PYCHTINA OD KILKU LAT .ŚWIETNY LEKARZ I FACHOWIEC. PROWADZIŁ CIĄŻE PROFESJONALNIE DZIĘKI NIEMU MAM ŚLICZNĄ I ZDROWĄ CÓRECZĘ. ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA I ROZWIEJE WĄTPLIWOŚCI. BARDZO CZUŁY I DELIKATNY. PO PROSTU LUDZKI A W DZISIEJSZYCH CZASACH JUŻ NIE MA TAKICH LEKARZY. POLECAM I POZDRAWIAM. SYLWIA I TATIANKA

Znakomity lekarz, dokładny, z poczuciem humoru, bardzo dbał o mnie podczas pobytu w szpitalu, mimo że nie byłam pacjetką prywatną. Wspaniale prowadził moją ciążę. Fantastyczny, kompetentny, najlepszy ginekolog.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

Niemcewicza 15