lekarz Piotr Robaszkiewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Godny polecenia jest lekarzem który podchodzi z pasją do tego co robi nie sciemnia tak jak w gabinetach prywatnych albo wie co leczy albo mówi, ze nie wie i jest problem.Matka moja miała chłoniaka lekarz ten rozpoznał u niej uszkodzenie nadnerczy podał leki które utrzymuja mame przy zyciu.Pozdrawiam.

Napisze krótko znam wielu lekarzy bardzo konkretny rzeczowy poprostu ludzki lekarz wiedzący jak diagnozowac jak leczyc jak pomagac kiedy choroba dopada.Dziekuje za trafna diagnoze ojca-stymulator wszczepiony inni lekarze leczyli zawroty głowy i miazdzyce.Pozdrawiam J.R.

Polecam tego lekarza lecze sie u niego od ponad 10 lat,własciwie leczy sie cała moja rodzina -jest zawsze dostepny miły konkretny i uprzejmy.Ciesze sie ze mam takiego lekarza.

Polecam Pana doktora od dwóch lat jest leczona moja mama u dr.Piotra z powodu niedotlenienia mózgu(jest po udarze).Pan dr.wysłał ja na rehabilitacje i zastosował leki.Moja mama samodzielnie chodzi od roku.Goraco polecam konkretny lekarz.

Ten lekarz jest nieuprzejmy, niekompetentny ciągle gdzieś spaceruje zamiast poświęcić czas pacjentowi!!! Ogólnie szkoda czasu i zdrowia!!!

Polecam tego lekarza rok temu uratował moja mame przed smiercia,dziekuje bardzo W.R.