lekarz Piotr Rusiłowicz

Psychiatra

Super lekarz gorąco polecam. Bardzo miły i sympatyczny , cierpliwy. Lekarz z powołania. Bardzo dobrze dobiera leki i daje wybór co do nich.

Polecam super lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta . Lekarz z powołania . Bardzo miły

Polecam super lekarz z bardzo dobrym
podejściem do pacjenta . Lekarz z powołania . Bardzo miły

Leczę się u doktora ponad 6 lat. Najlepszy psychiatra. Jeżdżę do doktora ponad 80 km i polecam bo warto

Lekarz pokazuje różne wyjścia i możliwości, daje wybór, skrupulatnie zapisuje i porównuje wyniki. Zadaje wiele pytań, nie tylko w swojej specjalizacji, ale też pyta o inne choroby, leki i sprawdza połączenie. To nieprawda, że wypisuje tylko silne leki, dał mi lekarz wybór, dopasował pod względem stanu zdrowia, rozpoznania i objawów. Czas wizyty jest długi, to ja pospieszam czasem.

Dobry lekarz ,polecam . Atmosfera w czasie wizyty przyjazna ,bez patrzenia na zegarek . Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.

Super lekarz.Cierpliwie wysłucha,zadaje pytania,co bardzo ułatwia mi otwarcie się.Po przepisanych i zastosowanych lekach na depresję ,czuje się naprawdę bardzo dobrze.Nareszcie wiem że żyje.Raz się żyje,prawda Panie Doktorze ?

Bardzo złe podejście do pacjenta. Lekarz w trakcie wizyty zaczął się śmiać do siebie - nie wiem, czy ze mnie, czy z czegoś innego, ale nie było to przyjemne. Panuje napięta atmosfera, nie można powiedzieć wszystkiego. W zadanym pytaniu - Jak myślę, skąd takie objawy u mnie? Odpowiedziałam, ale nie wiedziałam, czy to przez to, a lekarz uczepił się i nawiązywał tylko do tego i nie przyjmował innych przekazanych przeze mnie wiadomości

przez pana doktora wylądowałam na detoksie, wypisywał mi lorafen od którego silnie się uzależniłam, lekarz nie kompetentny.