dr n. med. Piotr Rutkowski

Chirurg onkolog

Nie polecam jeśli chodzi o tego pana 5min wizyta za 500zl i człowiek nie dowiedział się niczego konkretnego nawet nie patrzył na wyniki badań wyrzucenie pieniędzy w błoto

Strata pieniędzy 500zl za 5min wizytę gdzie człowiek myślał że jedzie do profesora co leczy ludzi z całej Polski nie polecam liczy się tylko kasa płatnosc przed wejściem do gabinetu śmieje się w twarz człowiekowi nie polecam nikomu leci poprostu masówka w jego gabinecie

MASAKRA!!!!! - Długo się czeka na termin - Każe czekać swoim pacjentom ponad godzinę w poczekali na dokładnie umówiona prywatna wizytę - Omija ich kolejkę - Zmusza do zapłaty przed wizyta (cena 450 zł) - Na wizytę poświęca 2 min czasu - Śmieje się człowiekowi w twarz, bo jego nowotwór jest “łagodny” - Nie zbiera pełnego wywiadu - Niechętnie i z pogarda odpowiada na pytania pacjenta - Traktuje pacjenta nieludzko i otwarcie z niego drwi - Każe robić nie to badanie, co trzeba - Przepisuje bardzo inwazyjny dla ciała kontrast, ...

MASAKRA!!!!!

- Długo się czeka na termin
- Omija ich kolejkę
- Zmusza do zapłaty przed wizyta (cena 450 zł)
- Na wizytę poświęca 2 min czasu
- Śmieje się człowiekowi w twarz, bo jego nowotwór jest “łagodny”
- Nie zbiera pełnego wywiadu
- Niechętnie i z pogarda odpowiada na pytania pacjenta
- Traktuje pacjenta nieludzko i otwarcie z niego drwi
- Każe robić nie to badanie, co trzeba
- Przepisuje bardzo inwazyjny dla ciała kontrast, choć nawet recepcjonistka w centrum badań, wie, ze w tym przypadku kontrastu się nie podaje
- Gdy radiolog zaleca inne badania w opisie, ten pisze, “ze to pewnie” to schorzenie, a przyszłam do niego już z ta hipoteza po to, żeby mi potwierdził “na pewno” czy to to, czy coś innego; żeby wiedzieć co to jest, no bo w końcu to Pan prof.dr.hab.…
- Jednym słowem strata czasu, pieniędzy i nerwów

Pan Profesor to najlepszy w Polsce specjalista od nowotworów tkanek miękkich, co potwierdzają opinie innych lekarzy tego fachu jak i internetowych forów i grup, pełnych wypowiedzi od wyleczonych pacjentów. Cieszę się, że i mnie został polecony i w błyskawiczny sposób wyleczył mnie z rzadkiego przypadku, o którym inni lekarze nie słyszeli, nie chcieli się douczyć. Pan Profesor to nadczłowiek, lekarz z powołania, znakomity chirurg i psycholog, co sprawia, że człowiek optymistycznie patrzy w przyszłość, mimo ciężkiej psychicznie wizyty jaką jest wizyta w COI. Nie sposób podkreślić perfekcyjnej organizacji pracy zespołu ...

Pan Profesor to nadczłowiek, lekarz z powołania, znakomity chirurg i psycholog, co sprawia, że człowiek optymistycznie patrzy w przyszłość, mimo ciężkiej psychicznie wizyty jaką jest wizyta w COI. Nie sposób podkreślić perfekcyjnej organizacji pracy zespołu w COI, co też jest niebywałym zaskoczeniem. Takich lekarzy już nie ma, bo wolą iść na łatwiznę albo ... odesłać do Pana Profesora. Mimo że obłożenie jego wizyt jest niebywałe, polecam wszystkim, wizyta, która odmienia życie, dosłownie.

Cudowny lekarz.Moja córka trafiła do niego po rozpoznaniu czerniaka. . Dał jej tyle nadzieji swoją osobą , natychmiastową odpowiedzią na jej meile, że gdy jej zaproponowałam żeby skorzystała z porady psychologa ongologicznego, odpowiedziała ,że już ma najlepszego właśnie prof..Piotra Rutkowskiego .Czy coś jeszcze dodać ,chyba nie

Profesor Rutkowski to znakomity specjalista onkolog leczący czerniaki , nowotwory kości i mięsaki o nazwie GIST. Jego profesjonalizm oraz uprzejme i rzeczowe podejście do pacjenta budzi od pierwszej wizyty pełne zaufanie. Bardzo skuteczny w diagnozie i leczeniu. Profesor to najlepszy specjalista w Polsce w leczeniu w/w nowotworów - godny polecenia wszystkim potencjalnym pacjentom dotkniętym chorobą nowotworową tkanek miękkich i czerniaka. Wiem to z własnego doświadczenia. Jestem szczęśliwa, że trafiałam pod opiekę profesora.

świetny i konkretny fachowiec, trudno się do niego dostać, ale wystarczy dostać się do kogoś z jego zespołu, on i tak wszystko nadzoruje, jeśli ktoś ma nowotwór pochodzenia naczyniowego to tylko do profesora! Konkretne szybkie działanie, naprawdę polecam.

Uważam iż jest najlepszym specjalistą od tkanek miękkich. Długie czekanie ale wizyta bezcenna

Od razu na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Znakomity chirurg - onkolog. Cechuje go profesjonalne, rzeczowe podejście do problemu oraz indywidualne podejście do pacjenta. Polecam w kwestii nowotworów kości - mięsaki.

Bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.Właściwie, to ich się nie spotyka...

Bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.Właściwie, to ich się nie spotyka...