dr n. med. Piotr Rutkowski

Chirurg onkolog

Profesor Rutkowski to znakomity specjalista onkolog leczący czerniaki , nowotwory kości i mięsaki o nazwie GIST. Jego profesjonalizm oraz uprzejme i rzeczowe podejście do pacjenta budzi od pierwszej wizyty pełne zaufanie. Bardzo skuteczny w diagnozie i leczeniu. Profesor to najlepszy specjalista w Polsce w leczeniu w/w nowotworów - godny polecenia wszystkim potencjalnym pacjentom dotkniętym chorobą nowotworową tkanek miękkich i czerniaka. Wiem to z własnego doświadczenia. Jestem szczęśliwa, że trafiałam pod opiekę profesora.

świetny i konkretny fachowiec, trudno się do niego dostać, ale wystarczy dostać się do kogoś z jego zespołu, on i tak wszystko nadzoruje, jeśli ktoś ma nowotwór pochodzenia naczyniowego to tylko do profesora! Konkretne szybkie działanie, naprawdę polecam.

Uważam iż jest najlepszym specjalistą od tkanek miękkich. Długie czekanie ale wizyta bezcenna

Od razu na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Znakomity chirurg - onkolog. Cechuje go profesjonalne, rzeczowe podejście do problemu oraz indywidualne podejście do pacjenta. Polecam w kwestii nowotworów kości - mięsaki.

Bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.Właściwie, to ich się nie spotyka...

Bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.Właściwie, to ich się nie spotyka...

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock