dr n. med. Piotr Sankowski

Ortopeda, Traumatolog

3,6
3,6

Bardzo dobry lekarz i świetny specjalista, zarówno w trakcie konsultacji, jaki i podczas hospitalizacji jest zainteresowany pacjentem, reprezentuje wysoki poziom, kompetentny i rzeczowy .

Cóż, wizyty przez kilka lat spełzły na niczym. Dr Sankowski wymyślał kolejne diagnozy. Niestety nie wpadł na pomysł, że moje problemy mogą mieć podłoże reumatyczne. Nie zdiagnozował też hipermobilności stawów - jednej z przyczyn mojej fatalnej kondycji chrząstki. Generalnie klapa, cóż z tego, że miły.

Dr.Sankowsi i Dr. Kentel,wstawiali mi dwie endoprotezy(wrzesień i listopad),super lekarze,oraz cały zespół operacyjny. Zajmują się profesjonalnie pacjętem. Po operacjach żadnych powikłań ani bólu. Jest luty a ja śmigam bez kul. Polecam ten duet.

Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, ciepły. Polecam

Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, ciepły. Polecam

Cóż, wizyta przepłacona. Doktor owszem miły ale trzeba wszystko od niego wyciągać, bo mówi bardzo ogólnikowo. Zabieg który zapoponował za kasę zrobią mi za darmo za 3 miesiące w publicznej placówce

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
Gabinet Lekarski