dr n. med. Piotr Satławski

Urolog

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. Mogę z czystym sumieniem wszystkim go polecić. Miałem wykonane przez niego trzy zabiegi , czeka mnie jeszcze jeden. Doktor od pierwszej wizyty budzi zaufanie, jest konkretny, rzeczowy. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy, nie zwodzi. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry fachowiec, zabiegi wykonał sprawnie i profesjonalnie(a nie było to tylko wyciąganie kamyczków, sprawa o wiele poważniejsza) Jest przykładem tego jaki powinien być każdy lekarz.

Świetny młody lekarz, profesjonalista o wysokiej kulturze. Wzbudza szacunek i zaufanie. Oby pozostał nadal tak wspaniałym człowiekiem czego sobie i jego pacjentom szczerze życzę.

Bardzo dobry specjalista. Jeden z najlepszych w okolicy. Urzejmy, oddany całkowicie pacjentowi, godny zaufania i polecenia.

Wspaniały lekarz. Polecam. Pomógł mi w dość poważnej chorobie nerki. Opiekuje się pacjentem przed operacją i po operacji. Leczyłem się uniego prywatnie i państwowo. Miły człowiek.

Leczę się u niego prywatnie i państwowo. Teraz jestem po operacji Już kilka razy usuwał mi kamienie z moczowodu i nerek. Rewelacja. Pełen profesjonalizm.Bylem też Lublinie w Klinice i w szpitalu Kolejowym tam też go znają i to oni mi go polecili. Jestem ze Stalowej Woli i tak teraz u niego się lecze. Polecam go , bardzo miły czlowiek

Leczę się u niego prywatnie i państwowo. Teraz jestem po operacji
Już kilka razy usuwał mi kamienie z moczowodu i nerek. Rewelacja.

Wciąż poszukujesz "Urolog Stalowa Wola"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210

specjalistyczny gabinet lekarski