dr n. med. Piotr Sawickidr n. med. Piotr Sawicki - zdjęcie profilowe

Leczenie ...

Kontakt do rejestracji: 525234616

KONSULTACJE LARYNGOLOGICZNE DOROSŁYCH I DZIECI

W gabinecie wykonywane są zabiegi laserowe:

Leczenie chrapania: niebolesny laserowy zabieg chirurgiczny o wysokiej skuteczności, wykonywany w znieczuleniu miejscowym- polega na odparowaniu części języczka i łuków podniebiennych. Efektem tego zabiegu jest usztywnienie podniebienia miękkiego oraz redukcji wielkości języczka, które powodują chrapanie. Zabieg wykonyję bez użycia noża chirurgicznego. Zabieg...

Pierwszy raz spotkałam tak miłego lekarza, który potrafi słuchać pacjenta i chce mu pomóc.Jestem mu bardzo wdzięczna . Każdemu polecam pana dr P. Sawickiego.

Polecam Pana Doktora bo tak jak obiecał przed operacją przegrody tak też się stało- nie miałem sznurków w nosie ani niczego innego. Efekt super w 100%

Bardzo konkretny, dużo tłumaczy, efekt leczenia bardzo zadowalający, w końcu ktoś mi pomógł. Trafiłem z polecenia i nie żałuję

Bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę teoretyczną, którą świetnie wykorzystuje za równo w diagnozie schorzenia, jak i leczeniu pacjenta. Charakteryzuje się ogromną cierpliwością w tłumaczeniu choroby i sposobu leczenia nawet tak spanikowanym pacjentom, jak ja. Bardziej kompetentny niż lekarze u których leczyłam się do tej pory. Aby dowiedzieć się co mi dolega, musiałam odwiedzić sąsiednie województwo. Szybka diagnoza, leczenie i dziś jest o niebo lepiej. Problem, z którym zmagałam się od lat zniknął po miesiącu od rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam i polecam 😊

Bardzo sympatyczny, konkretny, wyrozumiały , zawsze skutecznie leczył mnie i moje dziecko. Chodzę do Pana Doktora zawsze gdy mam problemy zdrowotne od 3 lat i ciesze się że moge zawsze liczyć na pomoc i wsparcie. Jedyny problem to kolejka na NFZ.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Jan Olijewski

Laryngolog dziecięcy