dr n. med. Piotr Siwek

Doktor Siwek to nieprzerwanie najlepszy ginekolog u którego byłam. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, odpowiedział na każde moje pytanie, dokładnie zbadał, zaproponował właściwe i skuteczne postępowanie, uratował przed inwazyjnym postępowaniem, którym inni straszyli. Poczucie bycia zaopiekowaną bezcenne. Polecam z całego serca.

Bardzo niemiły i nieuprzejmy lekarz. Zasugerowałam się profesjonalną stroną internetową i po wizycie prywatnej wyszłam z gabinetu rozgoryczona, bo lekarz był po prostu arogancki. A najgorsze było to, że czułam, że badania są wykonywane szybko i "byle jak", bez żadnego objaśnia przebiegu i wyniku badań. Po zadawaniu przeze mnie pytań odnosiłam wrażenie, że lekarz jest podirytowany moją osobą i, że traktuje mnie jak niedorozwiniętego studenta na wykładzie, który nie ma wiedzy i śmie się odzywać. Postawa dr Siwka nie wzbudziła zaufania do jego kompetencji, więc nigdy więcej nie skorzystam z ...

Postawa dr Siwka nie wzbudziła zaufania do jego kompetencji, więc nigdy więcej nie skorzystam z jego usług.
Czytałam wcześniej złe opinie, ale pomyślałam, że niektórzy może przesadzają i " z igły robią widły", ale niestety tysiąc razy większy standard obsługi mam gdy idę do pierwszego z brzegu lekarza na nfz.
Ponadto podczas wizyty u dr Siwka bardzo zauważalne jest to, że najważniejsze są dla niego pieniądze.
Tak więc żałuję, że skorzystałam z usług i nikomu nie polecam.

Lekarz stwierdził ze moje plamienie miedzy miesiączkami jest spowodowane tym ze mój chlopak nie dochodzi we mnie. i ze jesli kilka razy zdazylo mi sie stosowac stosunek przerywany to juz wystarczy aby moje narzady plciowe nieodwracalnie zdeformowały sie. to chyba wystarczy aby potwierdzic zdziwaczalosc lekarza...nasze matki i babki stosowaly cale zycie stosunek przerwany jako metode antykoncepcji i byly zdrowe. poza tym slownictwo jakim operuje lekarz pozostawia wiele do zyczenia a wrecz czasem budzi zaklopotanie

Trafiłam do tego lekarza poprzez program profilaktyki raka szyjki macicy kiedy to mój lekarz na miejscu mnie zaniedbał,w porę zrobione dokładne badania i zabieg był dzięki temu lekarzowi,od tamtego czasu wolę jeździć do niego mimo że mieszkam w Toruniu.Z czystym sumieniem go polecam.

Pan doktor za pierwszym razem był bardzo uprzejmy, jednak przy drugiej wizycie poświęcił mi zaledwie 3 minuty, nie wyjaśnił problemu, co więcej - ośmieszył. Zwraca się do pacjentek na "ty" niezależnie od wieku, ma specyficzne poczucie humoru. Jeśli któraś z pań chce prywatnie być traktowana z szacunkiem - nie polecam.

Chodziłam do doktora Siwka, wszystko było ok, jeżeli chodzi o wypisywanie recept. Niestety nie rozpoznał silnych zapaleń, nadżerki, a skarżyłam się na bóle, ciągłe infekcję. Doktor stwierdził, że jestem okazem zdrowia. Poszłam więc do innego lekarza prywatnie, gdzie podczas badania się okazało, że wcale takim okazem zdrowia nie jestem i że leczenie trochę potrwa, niestety nie było to moje zaniedbanie tylko ewidentnie lekarza, do którego chodziłam praktycznie co 3 miesiące. Od razu miałam zrobione kompleksowe badania i postawioną diagnozę. Wizyta u doktora Siwka bardzo krótka, lekarz nie tłumaczy, nie rozmawia z pacjentką, uśmiech i żarty to nie wszystko. Niestety nie polecam tego lekarza!

lekarz na wizycie w centru onkologii spytał się z wyrzutem dlaczego tu przyszłam na kontrolę skoro zabieg miała przeprowadzony w prywatnej klinice a nie tu.Z jednej zasadniczej przyczyny miałam zabieg z prywatnej klinice na NFZ oczywiście mówię o terminie zabiegu. W klinice czekałam 2 miesiące a w onkologii ponad rok się czeka na zabieg.

Super Lekarz teraz i 25 lat temu jak rodziłam.

Super Lekarz teraz i 25 lat temu jak rodziłam.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Doradzi, wysłucha, pomoże w każdej sytuacji. Kieruje na potrzebne badania. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy problem choroby.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz . Polecam

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz . Polecam