lekarz Piotr Ślifirczyk

Neurolog

Lekarz z powołania, niewiarygodnie życzliwy,kompetentny, komunikatywny, dostępny(bezproblemowy kontakt telefoniczny i via e-mail, po prostu niewiarygodne) i podchodzący kompleksowo do pacjenta. Nie chcę opisywać szczegółów, ale na pewno przy następnych problemach zdrowotnych niezależnie od podłoża choroby pierwszym lekarzem do którego pójdę będzie p. Piotr.

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

Bardzo kompetentny specjalista, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, uprzejmy, miły, mający wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie. POLECAM.

Bardzo dobry lekarz. Trafna i szybka diagnoza.Leczyłem się u innego lekarza, jednak dopiero jak trafiłem do doktora poznałem prawdziwy profesjonalizm oraz przyjazne podejście do pacjenta. Jest oddany swojej pracy, polecam gorąco wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy.

Do wyboru tego lekarza zachęciły mnie zamieszczone tutaj opinie z którymi się zgadam w 100%. Doktor wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoja postawą i kompetencjami. Wezwałem go do mojej mamy, która miała problemy z pamięcią i w nocy była niespokojna. Doktor postawił wstępne rozpoznanie i skierował na badania, które potwierdziły diagnozę. Zalecone przez niego leki okazały sie skuteczne, pamięć i funkcjonowanie mojej mamy poprawiło się. Polecam na 100%.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Nowogrodzka 51
Prywatny Instytut Zdrowia i Urody
ulica Sobieskiego 18
Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)

Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy