Piotr Ślusarczyk

Pediatra

Znam doktora od 20 lat-jestem zadowolona z leczenia . Dziwi mnie tylko że nikt z komentujących nie podpisuje swoich opinii.Polecam doktora małym i dużym. Pozdrawiam Ewa

Pozdrawiam
Ewa

Lekarz ten prowadzi moje dzieci od urodzenia, obecnie najstarsza ma 14 młodsza 12 lat :) Bardzo dobry lekarz polecam nadal do niego chodze :)

LEKARZ BARDZO GODNY POLECENIA.UPRZEJMY ,KOMPETENTNY,ODCZUWA SIĘ , ŻE WYKONUJE SWÓJ ZAWÓD Z POWOŁANIA. PO PIERWSZE STAWIA TRAFNE DIAGNOZY I ODPOWIEDNIO DOBRANE LEKI.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I MÓJ 10- MIESIĘCZNY SYNEK JEST ZDROWY ,PODEJŚCIE DO DZIECKA REWELACYJNE.RODZICOM WSZYSTKO OBJAŚNIA -REWELACJA,POLECAM BARDZO!!! BEATA

Profesjonalista w każdym calu. Rzeczowy, uprzejmy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Zdecydowanie polecam dr Ślusarczyka jako pediatrę.

Bardzo dobry lekarz polecam w 100%, bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem mama pół rocznego maluszka, pan doktor za każdym razem bardzo rzeczowo odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Jestem naprawde zadowolona

Bardzo dobry lekarz

Wciąż poszukujesz "Pediatra Legnica"?

Okrzei 4/6

Bożena Kaszewska